lekarz Krzysztof Drąg

2,3
2,3
2,7
2,5

witam wszystkich zainteresowanych wizytą u pana Drąga! Na wstępie chciałam zaznaczyć że swoją opinię piszę nie pod wpływem emocji lecz po kilkukrotnym spotkaniu z panem doktorem. Za każdym razem scenariusz się powtarza, wizyta trwa zaledwie chwilkę lekarz sprawia wrażenie osoby nie specjalnie zainteresowanej pacjentem. Brak zaangażowania, empatii. Ciekawa jestem czy w ten sposób traktuje pacjentów których przyjmuje prywatnie. Pewnie nie. Zdecydowanie nie polecam.

Nie polecam tego lekarza, nie rozpoznał u dziecka zapalenia płuc, stwierdził, że to zwykłe przeziębienie.

Pan doktor bardzo nie miło mnie przyjął krzyczał ciągle, że nie powinniśmy tutaj przyjeżdżać, zdenerwowany gruby stary buc. Bardzo odradzam

Bardzo odradzam

lekarz bardzo miły i konkretny,pracuje w szpitalu na oddziale pediatrii wiec ma doswiadczenie!nasza pierwsza wizyta domowa byla pozytywna,choc uwazam ze teoche za krotko i szybko odpowiadal na pytania stojac juz ubranym przy drzwiach,ale pomogl wiec to sie liczy! Wizyta trwała 8 min mam lekki niedosyt,mialam nadzieje ze bede mogla o wszystko spokojnie wypytac a nie w takim pospiechu,... Ale polecam!

gorąco polecam! świetny specjalista, nie prawda że nie swoich pacjentów nie przyjmuje, ja jego pacjentką nie jestem a mimo tego bardzo mi pomógł!

Ten pan mial dyzur na pogotowiu w gdyni-cechowa, sobota godzina 15, wiec nie moglem go wyrwac ze snu, zero ludzi. Przychodze z dusznosciami i bolem płuc. Wizualnie stwierdza ze jestem zdrowy, stetoskopu nie użył, w gardło nie zajżal! Jade na pogotowie do Centrum, tam pełni dyżur już lekarz (a nie jak w poprzednim pogotowiu kono-wał), stwierdza silne zapalenie oskrzeli i płuc, skierowanie do szpitala! Wiec sami sobie odpowiedzcie czy pan drag to: a)lekarz b)weterynarz c) chodzące zero, żyjące z moich podatków!!! Bo ja osobiście kota bym jemu nie zawiózł do ...

Bo ja osobiście kota bym jemu nie zawiózł do leczenia!

Polecam wszystkim tego lekarza. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i poświęca pacjentowi dużo czasu. Pelny profesjonalizm.

Świetny specjalista, komunikatywny i godny zaufania. Polecam wszystkim.

Świetny specjalista, komunikatywny i godny zaufania. Polecam wszystkim.

Zdecydowanie polecam, lekarz kompetentny, godny zaufania,bardzo pomógł mojemu synowi, nie wyobrażam sobie konsultacji u innego lekarza:)

Tragedia,nie polecam spotkania z tym panem.

Tragedia,nie polecam spotkania z tym panem.