lekarz Krzysztof Drąg

2,2
2,1
2,4

Lekarz bardzo kompetentny,rzeczowy,konkretny.W przeciwieństwie do lekarzy z naszej przychodni zawsze trafia z diagnozą oraz każdorazowo trafne leczenie.Bez dwóch zdań godny polecenia.Bardzo miły,sympatyczny dla dzieci jak i dorosłych,nie zgadzam się z negatywnymi opiniami które się tu Pozdrawiam Kasia z Jackiem

Spóźnienie 50 min. Stanowczo odradzam. Średnio zainteresowany problemem pacjenta. W dodatku arogancki i nieprzyjemny. 2/10

Nie polecam, teleporada wykonana w sposób arogancki do pacjenta. Pomógł inny lekarz i wizyta umówiona w innym terminie.

Nie polecam. Nie kompetentny, gburowaty, bardzo niemiły. Teleporada odbyła się z ponad godzinnym opóźnieniem. Lekarz nie pochylił się nad problemem. Jedynym rozwiązaniem okazała się teleporada umówiona następnego dnia z innym lekarzem.

Nie polecam.
Nie kompetentny, gburowaty, bardzo niemiły.

nie polecam tego lekarza ma olewczy stosunek i podejscie do pacjenta wizyta opozniona wiecej niz godzine po czym nawet slowa przepraszam ...

Nie polecam tego lekarza, nie rozpoznał u dziecka zapalenia płuc, stwierdził, że to zwykłe przeziębienie.

Pan doktor bardzo nie miło mnie przyjął krzyczał ciągle, że nie powinniśmy tutaj przyjeżdżać, zdenerwowany gruby stary buc. Bardzo odradzam

Bardzo odradzam

witam wszystkich zainteresowanych wizytą u pana Drąga! Na wstępie chciałam zaznaczyć że swoją opinię piszę nie pod wpływem emocji lecz po kilkukrotnym spotkaniu z panem doktorem. Za każdym razem scenariusz się powtarza, wizyta trwa zaledwie chwilkę lekarz sprawia wrażenie osoby nie specjalnie zainteresowanej pacjentem. Brak zaangażowania, empatii. Ciekawa jestem czy w ten sposób traktuje pacjentów których przyjmuje prywatnie. Pewnie nie. Zdecydowanie nie polecam.

Ten pan mial dyzur na pogotowiu w gdyni-cechowa, sobota godzina 15, wiec nie moglem go wyrwac ze snu, zero ludzi. Przychodze z dusznosciami i bolem płuc. Wizualnie stwierdza ze jestem zdrowy, stetoskopu nie użył, w gardło nie zajżal! Jade na pogotowie do Centrum, tam pełni dyżur już lekarz (a nie jak w poprzednim pogotowiu kono-wał), stwierdza silne zapalenie oskrzeli i płuc, skierowanie do szpitala! Wiec sami sobie odpowiedzcie czy pan drag to: a)lekarz b)weterynarz c) chodzące zero, żyjące z moich podatków!!! Bo ja osobiście kota bym jemu nie zawiózł do ...

Bo ja osobiście kota bym jemu nie zawiózł do leczenia!

gorąco polecam! świetny specjalista, nie prawda że nie swoich pacjentów nie przyjmuje, ja jego pacjentką nie jestem a mimo tego bardzo mi pomógł!