dr hab. n. med. Krzysztof Drews

Do dr.Drewsa chodzę już od wielu lat. Był moim pierwszym ginekologiem (pierwsze badanie ginekologiczne)ipomógł mi przy dwóch szczęśliwych ciążach. Prowadził mnie od początku do rozwiązania.Wiem, że zawsze mogę na niego liczyć. Jest osobą doświadczoną i zarazem bezpośrednią. Może nie należy do tanich (ale dla zdrowia i pewności...) i czasami trochę się spóznia naprawde warto do niego chodzić. Mam poczucie bezpieczeństwa i pewności

Zdecydowanie polecam. Doceniam nie tylko kompetencje, ilość poświęconego mi czasu, sprzęt, na którym miałam wykonywane badania, ale również delikatność (od jakiegoś czasu korzystałam dość często z wizyt ginekologicznych i część badań wspominam bardzo niemiło) i wysoką kulturę osobistą. Otrzymałam pomoc, której oczekiwałam i bardzo się uspokoiłam.

Absolutnie godny polecenia specjalista. Jest kompetentny, rzeczowy i poświęca pacjętkom dużo czasu. Jest delikatny i potrafi wytłumaczyć zagadnienia dotyczące zdrowia i przypadłości. Chodziłam do Profesora przed ciążą i w trakcie moich dwóch ciąży. Kompleksowo zajmuje się pacjętkami i jest świetnym diagnostą. Moje koleżanki wizytują u Profesora, w celu leczenia niepłodności. Gorąco polecam Iwona Kosmyk

Gorąco polecam

Iwona Kosmyk

Pan Drews jest godnym polecenia lekarzem! Jestem jego pacjentka od 12 lat i byl to moj pierwszy lekarz ginekolog a zarazem ostatni. Jest kompetentny, slowny, lojalny i z dobrym poczuciem humoru. Jest to jedyny lekarz, ktory wzbudza zaufanie. Jego wiedza i doswiadczenie jest godne podziwu, najlepsze jest to ze on to kocha! Chyba jedyny taki lekarz na mojej drodze z faktycznym powolaniem. Polecam go jako lekarza od wszelkich zmartwien kobiecych!

W pełni polecam.Bezpiecznie poprowadził mnie przez cąłą ciążę wykonujac dodatkowe badania. Wysoka kultura osobista.

Dobry fachowiec , rozpoznał u mnie od razu chorobe i dzięki niemu mam synka.

Dobry fachowiec , rozpoznał u mnie od razu chorobe i dzięki niemu mam synka.

Najlepszy lekarz jakiego poznałam w życiu, każda pacjentka jest najważniejsza, poleciłabym go bez wahania każdej kobiecie.

Szczerze polecam. Kompetentny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Zawsze ma czas dla pacjentki, nie zbywa jej. Zawsze wszystko wyjaśni i odpowie dokładnie na pytania.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z rutynowych wizyt, jak i z prowadzenia ciąż

Jestem bardzo zadowolona zarówno z rutynowych wizyt, jak i z prowadzenia ciąż

Polecam, Pan Profesor jest kompetentną osobą,wzbudzającą zaufanie, pomógł mi w ciężkiej chorobie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety