lekarz Krzysztof Duda

2,7
2,6
2,4

Nie polecam tego pana!!!. Jest niemiły a pacjenta ma gdzieś. W najbliższym czasie zamierzam zmienić lekarza.

Pan pseudo lekarz uzdrowił mi syna z porażeniem mózgowym dwukrotnie jako orzecznik. Po odwołaniu komisja tak naprawdę nie musiała Syna badać żeby stwierdzić niepełnosprawność znaczną. Brak słów!!! Wszystko zrobię żeby jak najszybciej zmienił zawód i ludzie z takimi dziećmi jak moje nie musieli przeżywać odwołań i udowadniać że dziecko jest niepełnosprawne kiedy ten pan nawet nie czyta przebiegu choroby, wagę dziecka, wzrost dziecka zapisuje na oko. Itp.

LEKARZ TRAGEDIA PO 16 LATACH SYNA MI UZDROWIŁ Z MPDZ,CZTEROKOŃCZYNOWEGO ,NIE SAMODZIELNEGO TRAGEDIA ALE NAJWYŻSZY CZAS WZIĄĆ SIĘ ZA NIEGO NIECH SIEDZI W DOMU I NA DRUTACH ROBI BO LECZYĆ NIE POTRAFI.

On nie jest lekarzem, stwierdził na komisji lekarskiej iż syn 6 letni wyleczył się z Autyzmu i nie potrzebuje mojej pomocy a syn nie mówi i ma stwierdzone zaburzenie przez profesjonalnych lekarzy jak neurolog ,psycholog ,psychiatra i innych np.... Jak można zabrać dziecku pieniądze przed samymi świętami !!!! Karma wraca ,nie polecam i przestrzegam

Bardzo dobre podejscie do dziecka, jestem zaskoczona, ze na ból ucha nie dostalam od razu antybiotyku, duzo tłumaczenia jak poradzic sobie z chorobą. Szkoda, ze pan dr nie przyjmuje w Elblągu.

Byłam z synkiem na dyżurze w szpit. Wojewódzkim w Ellbągu, akurat ten lekarz przyjmował dzieci. Lekarz dziecka nie zbadał, "na oko" powiedział że wymioty, biegunka i charczenie w klatce to od ząbkowania. Zalecił dziecku 2 dni głodówki (powiedział że wtedy dziecko nie będzie wymiotowało), a picie przez 2 dni podawać małą łyżeczką kilka razy na dzień. Nie tylko my dostaliśmy takie zalecenia. wszystkie przyjmowanie dzieci wychodziły z diagnozą :od ząbkowania i wszystkim dzieciom zalecał głodówkę (6-cio latek z kompletem uzebienia wg. tego lekarza też ząbkował!!)

Nie tylko my dostaliśmy takie zalecenia.

Nie polecam tego lekarza!!! U niego kazda wysypka jest swierzbem , kazdy bol gardla od kataru ! Przepisuje leki na oslep trzeba do niego chodzic po kilka razy , az w koncu uda mu sie trafic w chorobę .

Podoba mi sie sposob leczenia dr Dudy polegajacy najpierw na delikatnych lekach a dopiero w ostatecznosci antybiotykach. Leczy moich dwoch synow i jak na razie jest dobrze. Polecam doktora.

Jestem zadowolona,dobry kontakt z dzieckiem - dużo tłumaczenia dziecku i mi oczywiście jak postępować i dbać w czasie choroby o dziecko !!!!

Rzeczowy i konkretny. Antybiotyk u Pana doktora to faktycznie ostateczność...ale czy to źle? Wyprowadziłam się do innego miasta i nie raz wspominam Pana doktora, jak wychodzę z kolejną receptą z antybiotykiem na kaszel i katar:(. Moim zdaniem bardzo dobry pediatra.