dr n. med. Krzysztof Dudek

Torakochirurg, Chirurg ogólny

PAN DOKTOR KRZYSZTOF DUDEK operował mojego męża wole olbrzymie tarczycy z rozrostem do śródpiersia. Wszyscy lekarze mówili że trzeba będzie otwierać klatkę piersiową. PAN DOKTOR wykonał bardzo trudną pionierską operację bez otwierania kl. piersiowej. Lekarze z naszej przychodni czytając opis przebiegu operacji są pełni podziwu i szacunku dla fachowości DOKTORA ,stwierdzili że jest to " mistrzostwo świata" , jednym słowem lekarz od zadań specjalnych. Z całego serca polecam .DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY ZDROWIA

PAN DOKTOR KRZYSZTO DUDEKO operował mojego męża wole olbrzymie tarczycy z rozrostem do śródpiersia. Wszyscy lekarze mówili że trzeba będzie otwierać klatkę piersiową. PAN DOKTOR wykonał bardzo trudną pionierską operację bez otwierania kl. piersiowej. Lekarzez naszej

Gastroskopie mialam dzisiaj wykonana przez Pana Doktora, wspanialy lekarz, gastroskopie znioslam bezbolesnie. Pan Doktor i Pani pielegniarka maja swietne podejscie do pacjenta.Jestem bardzo zadowolona z wizyty i bardzo polecam Pana dr.K.Dudka

Co tutaj dużo mówić, jeden z najlepszych lekarzy z jakim mialem kontakt. Oby więcej takich lekarzy !

Pan doktor to lekarz z powołania. Moja mama po operacji serca w szpitalu na ul. Borowskiej miała odmę opłucną i podskórna. Pan doktor Dudek nie był jej doktorem prowadzącym, a dzięki jego doświadczeniu i trosce o pacjenta ma nadal obydwa płuca i żyje. Pan doktor był po kilka razy w ciągu dnia sprawdzać jak przebiega leczenie potrafił przyjeżdżać po zakończonej zmianie z domu żeby zobaczyć jak się czuje moja mama. Na urlop który miał zaplanowany dopiero poszedł jak się upewnił że moja mama wyzdrowiała. Nawet w dzień urlopu przyjechał sprawdzić czy wszystko ok. Dodam, że lekarz prowadzący wspominał w rozmowie jeszcze na początku leczenia, że może trzeba będzie usunąć płuco,a leczenie tej odmy opłucnej trwało prawie miesiąc jednak doktor Dudek nie poddawał się i walczył różnymi sposobami żeby pacjentkę z tego wyciągnąć. Każdemu mogę polecić ze szczerego serca tego wspaniałego doktora i fachowca w swojej dziedzinie. Dziękuję Panie doktorze za opiekę i trud, który Pan wlożył żeby moja mama wyzdrowiała. Pozdrawiam, córka pacjentki z odmą opłucną i podskórną.

Bardzo dobry Torakochirurg. Od pierwszego kontaktu z Nim nadzorował moje zdrowie. Po badaniach PET/CT zalecono mi chemioterapię z powodu raka złośliwego lewego płuca. Pan doktor interesował się na bieżąco stanem mojego zdrowia a nawet doradzał mi co mam jeść podczas chemioterapii aby się szybko regenerować. Miałem już bliskie przerzuty do struktur głowy i szyi. Po skutecznej chemioterapii Pan doktor zakwalifikował mnie do operacji która była 7 listopada 2016 roku. Trochę poleżałem w klinice bo były komplikacje ale po miesiącu wyszedłem do domu i choć mocno wychudzony ale żywy. Teraz po ...

która była 7 listopada 2016 roku. Trochę poleżałem w klinice bo były komplikacje ale po miesiącu wyszedłem do domu i choć mocno wychudzony ale żywy. Teraz po 8 miesiącach czuję się dobrze, wagę nadrobiłem i mam teraz 20 kg nadwyżki. Muszę tu przyznać że Pan doktor uratował mi życie i dziękuję mu serdecznie za to.
Gorąco polecam tego doktora bo to sumienny i dobry torakochirurg.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Bardzo dobry chirurg który przeprowadził trudną operację ratując mi życie. Osobiście interesuje się pacjentem. Codziennie nadzorował mój stan. Warto odwiedzić jego gabinet - fachowo wykonuje gastroskopię.

Facet jest kompletnym ignorantem. Szkoda czasu i pieniędzy. Ludzie szukajcie dobrego torakochirurga gdzie indziej. Odradzam tego typa.

Dwa lata temu miałam gastroskopię, a po niej taki uraz, że obiecałam sobie, że już nigdy nie zgodzę się na takie badanie bez znieczulenia ogólnego... Jednak chroniczny ból żołądka doprowadził mnie do takiej desperacji, że zdecydowałam się jednak zrobić badanie po raz kolejny. Zapewne istnieją przyjemniejsze rzeczy w życiu, ale ku mojemu zaskoczeniu zniosłam zabieg naprawdę dobrze! Nie ma się czego bać, pan Doktor i jego personel mają świetne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i gorąco polecam dra Dudka!

BARDZO BARDZO,DOBRY LEKARZ WSPANIAŁY CHIRURG dzięki Niemu mój tato żyje ,a operowany był na rata płuc ponad 11 lat temu i żyje po dziś dzień i cieszy się bardzo dobrym zdrowiem z jednym płucem ,operował moja mamę i również wszystko jest ok ,POLECAM !!! ... Doświadczony Wspaniały Lekarz.... z Poważaniem Agnieszka Ochęcka-Majdak