lekarz Krzysztof Dybowski

1,1

Lekarz z bardzo ograniczoną wiedzą medyczną, jedyne na czym się zna to obsluga komputera .Weterynarz ma lepsze podejście do zwierząt jak ten "lekarz" do pacjenta

Wszystkie złe opinie to niestety szczera prawda sama przekonałam się. Czy to wogule lekarz czy ktoś widział dyplom!!Byłam na komisji lekarskiej i pytania jakie mi zadawał były idiotyczne myślałam że rozmawiam z lekarzem a okazał się niekompetentnym *fahowcem* he he

Lekarz , który chorych uzdrawia i podważa opinie specjalistów. Wpatrzony w komputer ot i badanie+opinia korzystna dla ZUS-u. Małomówny prostak w garniturze. Brawo dla ZUS za dobór pracownika.

Każda z wyżej wymionionych cech przy tym Panu zasługuje nie na 1 a lecz na -1. Patrząc na tego Pana zastanawiałam się czy w ogóle umie mówić.. Zero podejścia do człowieka..Zero komunikacji. Jak juz coś powie to "pod nosem", że nie wiadomo co mówi.. Według niego każdy jest zdrowy..:) ZUS dobrze dobiera i pracowników.. Ten Pan nie pozwoli by ZUS stracił chociaż złotówkę na odszkodowanie ...

Każda z wyżej wymionionych cech przy tym Panu zasługuje nie na 1 a lecz na -1.
Patrząc na tego Pana zastanawiałam się czy w ogóle umie mówić..
Według niego każdy jest zdrowy..:)

lekarz niekompetentny w swoim zawodzie gburowaty lekceważące podejście do pacjenta wyśmiewający się z odpowiedzi pacjenta .przeprowadzając komisje nie badał pacjenta tylko go zważył przy czym ironiczny głupi uśmiech jak można zatrudniać takiego lekarza i płacić mu za taką prace . mąż mój musi chodzić przy lasce lub kulach a on stwierdził że potrzebuje ją do odganiania się od psów na wsi .czy ktoś wie gdzie można złożyć skargę na tego lekarz proszę o kontakt .nie nadaje się do leczenia zwierząt a dopiero ludzi.

Przyjechalem na komisje po wypadku w pracy,6 tyg w gipskie rehabilitacje itd wyhaczony bark a pan doktor przyznal 0% nie zapytal o nic gbur i prostak ,rzucil moim dowodem nie zbadal nie porozmawial,cham i gbur bede sie odwolywal

Na komisji potraktował mojego męża jak obrzydliwego gada. Wszystko to dlatego, że lekarz prowadzący zasugerował, że renta należy się na stałe. Rzucał pieczątkami, krzyczał i na dodatek chciał mu życie układać. Chamski, gburowaty i kompletnie niekompetentny. Zero badania, zero pytań, tylko bezczelne traktowanie.

Kompletna porażka, ja swoje, a Pan doktor swoje. Cały czas wpatrzony w komputer, zero zainteresowania pacjentem. Nie polecam tego orzecznika ZUS. Tak na marginesie nawet 'dowidzenia' nie potrafi odpowiedzieć.

Tak na marginesie nawet 'dowidzenia' nie potrafi odpowiedzieć.

Zero podejścia jako lekarz orzecznik Zus nie umie samodzielnie wystawić orzeczenia patrzy na poprzednie wpisy biegłych sprzed 2 lat i mimo pogorszenia zdrowia wydaje orzeczenie jak biegli interesuje lekarza tylko wypisanie w komputerze wszystkiego nie słucha co się mówi oraz nie zwraca uwagi na składane dolegliwości itp nawet nie zbadał dobrze kręgosłupa :( ODRADZAM