lekarz Krzysztof Dyzia

Lekarz medycyny ratunkowej

1,7
1,7
1,5

Bardzo nie miły p.lekarz nie polecam go nikomu wszystko na odwal się żadnych konkretów a jeszcze pretensje że musiał przyjechać

Nie miły, opryskliwy i arogancki. Nie polecam spotkać na swojej drodze. Zero empatii do chorego. Ciężko o gorszego lekarza

"Jeżeli nie ma zagrożenia życia to proszę odejść nic panu nie dolega". Zdanie (w podobnym brzmieniu), które usłyszałem jako osoba poszkodowana podczas wypadku drogowego. Finalnie ze strony tego Pana nie została udzielona żadna pomoc, pomimo bólu w okolicach kolan (o którym informowałem). Brak jakiegokolwiek czynnika ludzkiego, empatii oraz chęci niesienia pomocy. Życzę wszystkim poszkodowanym żeby nie spotkali na swojej drodze tego lekarza. Dla waszego dobra, zdrowia, życia.

Bardzo niemiły lekarz . Pozostawił kobietę bez pomocy bo ma 82 lata. Więcej empatii okazują sąsiedzi. Po interwencji przyjechał ponownie i zabrał kobietę do szpitala. Wstyd że ktoś taki jest lekarzem.

Bardzo nieuprzejmy pan doktor. Miałam wątpliwą przyjemność korzystać z porady u pana doktora. Protekcjonalne podejście I zupełny brak empatii sprawia , że absolutnie nie polecam!

polecam doktora Krzysztofa. Bardzo mily, kompetentny czlowiek. Odpowiada na kazde pytanie wyczerpujaco i duzo mowi sam od siebie. Dzieki fachowej pomocy szybko stanlam na nogi. Lekarz godny polecenia! Oby tak dalej :-)