lekarz Krzysztof Faltyn

2,9
2,9
2,7

Doktor był uprzejmy, aczkolwiek nie ma co oczekiwać tryskającej energii i uśmiechu na wizycie. Kwalifikacja na szczepienia w ciąży przebiegła szybko i z szacunkiem. Niestety na zgłoszone dolegliwości dot. hemoroidów nie otrzymałam żadnych zaleceń poza skierowaniem do chirurga (chociaż tyle, ze na cito). Ogólnie nie mam zastrzeżeń- typowa wizyta na NFZ.

Bardzo kiepski lekarz. Moja pierwsza wizyta u reumatologa, przyszłam skierowana od kogoś innego. Prosiłam o skierowanie na konkretne badania. Nie dostałam ich. Lekarz niemiły, podwarza kompetencje innych, słaby wywiad. Skonsultuje się z innym reumatologiem

Poczułam się kompletnie olana. Wręcz miałam wrażenie, że lekarz ma pretensje o to, że do niego przyszłam. Po wyjściu z gabinetu popłakałam się z nerwów i od razu umówiłam wizytę u innego specjalisty. Wizyta u doktora była prywatnie!

Cudowny lekarz leczę u niego moich rodziców już od 10 lat polecam z czystym sumieniem bardzo mily i pomocny

Bardzo złe podejście do pacjenta, zachowuje się jakby robił to za kare. Chamski i ciężko się z nim dogadać, nie umie pomóc. Bardzo odradzam:))

Doktor okazał się bardzo miły. Dokładnie przeprowadził wywiad, zbadał i ciśnienie i puls, osłuchał, zbadał stawy. Wszystko w jak najlepszym porządku. Podejrzewa jedną chorobę, więc dał skierowania na badania krwi, tomografię, wystawił receptę, opisał co dane leki powodują i dlaczego je przepisuje. Nie wiem, czemu po nim tutaj tak większość jedzie?!

Jeszcze nigdy nie zostałem tak olany przez lekarza, mówiąc do niego odnosiłem wrażenie że w ogóle mnie nie słucha, pokazując opuchliznę stopy gdy spojrzałem okazało się, że lekarz nawet na mnie nie patrzy tylko grzebie w komputerze. Przyszedłem też z bólem pleców których lekarz nawet nie dotknął, objawy mam typowo mechaniczne a dostałem jedynie skierowanie na morfologię i konsultację telefoniczną. 0 wywiadu, żadnych wyjaśnień. Parodia.

Parodia.

Bardzo miły i cierpliwy lekarz. Dokładnie mnie zbadał, poświęcił dużo czasu, dał skierowanie na niezbędne badania i powiedział, że w zależności od wyników rozszerzamy pakiet badań lub podejmiemy leczenie.

Dokładny ,skupiony na pacjencie ,kompetentny. Leczył mnie na osteoporozę, niestety odszedł z przychodni, nie wiem dokąd. Bardzo mnie to zmartwiło.

Chodziłam do pana doktora przez kilka lat, mówiłam, że tyję mimo zmiany nawyków żywieniowych i dużej porcji ruchu. Wciąż mówił, że ruszam się za mało. Jak zaczęłam konkretniej chudnąć bardzo źle się czułam. To było lato 2017, wieczorem czułam się bardzo źle stan podgorączkowy, nie mogłam wstać w łóżka. Następnego dnia już bez gorączki czułam się jeszcze gorzej, ledwo chodziłam. Ledwo też doszłam do przychodni, zlana potem, poskarżyłam się na złe samopoczucie, ogromne zmęczenie i szereg innych dolegliwości. Pan doktor zmierzył mi ciśnienie, niestety pulsu już nie, co później okazało się kluczowe. Odesłał mnie z kwitkiem. Wyszłam z przychodni z walącym sercem i udałam się na prywatną wizytę do medicover. Po zmierzeniu pulsu (170!) lekarz internista od razu wysłał mnie na szereg badań i na l4. Ogólnie stan przedzawałowy i rozwalona tarczyca. Niestety pan Faltyn nigdy nie zlecił mi badan hormonów, więc skąd mógł wiedzieć, że mam chorobę Gravesa-Basedowa.
Poza tym jest potwornie niemiłym człowiekiem i skoro praca sprawia mu taki ból to nie powinien jej wykonywać, po prostu. Nie polecam.