dr n. med. Krzysztof Ficek

Znam mojego lekarza od 1999 roku nigdy mnie nie zawiódł,fachowiec jakich mało tak powinien zachowywać się lekarz pełen profesjonalizm a i dużo ciepła i empatii

Nie polecam tego lekarza. Kilka lat leczyłem się u doktora i stwierdzam, ze się bardzo popsuł. Jak powstają komplikacje w leczeniu, reaguje nerwowo, oczywiście zawsze wina pacjenta. Staje się wtedy nie uchwytny. Niestety jak nie ma się po nazwisku klubu sportowego to nie ma co liczyć na pomoc.

Moja opinia wyraża się w jednym zdaniu : Tak powinno wyglądać leczenie w każdej przychodni. Brak mi słów uznania dla Pana dr K.Ficka - jest kompetentny , inteligentny , spokojny , wyważony , przystępny , miły , uważny - po prostu fajny gość . A - i rzecz dość niebywała - nie zauważyłem żeby był nastawiony wyłącznie na kasę - wręcz przeciwnie . Mam wrażenie ,że w porównaniu do innych( a w klku miejscach mnie kasowano ) cennik w Galenie jest bardzo przystępny. Na koniec chcę podziękować doktorowi za leczenie i ludzkie podejście !!!!
Tomek ,Zawiercie.

Nie polecam! Słyszałem o Nim bardzo dużo, jak to ratuje sportowców po kontuzjach, przejechałem ponad 500km żeby usłyszeć trafną diagnoze. Byłem po wypadku drogowym, Doktor przyszedł do gabinetu kilka razy z niego wyszedł, wyniki tylko przewertował szybko, po czym powiedział że rehabilitacja... A o uszkodzeniach które wyszły na rtg, rezonansie nawet nie wspomniał.. No cóż, widocznie nie byłem "sportowcem" żeby pokłonił się na de mną w sposób profesjonalny, a co bedzie słuchał i badał "szarego" człowieka.. Nie polecam!

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej rekonstrukcji kolana, świetny lekarz!. Wysłuchał wszystkiego co miałem do powiedzenia i jeżeli zaistnieje taka potrzeba to rzeczowo tłumaczy sposób leczenia i przebieg schorzenia. Dr. Ficek i klinika Galen to po prostu rewelacja. Bardzo polecam.

Sprawy związane z problemami kolan - tylko dr Ficek bo takie miałam problemy.

Sprawy związane z problemami kolan - tylko dr Ficek bo takie miałam problemy.

Operacje mojego syna były częściowo prywatne, a częściowo refundowane z NFZ. Wspaniały lekarz i Człowiek. Panie Doktorze - tak trzymać!

Dr.Krzysztof Ficek z bardzo dużym zainteresowaniem wysłuchał wszystkiego co miałem do powiedzenia , po zapoznaniu się z badaniami wytłumaczył co dokładnie się popsuło w czasie urazu w moich kilku stawach i w przeciwieństwie do innych lekarzy a byłem u kilku o wysokich tytułach poprosił o czas zastanowienie się nad moim przypadkiem od kilku miesięcy jestem prowadzony przez Dr.Ficka i mogę wystawić bardzo wysokie oceny za całokształt dla Pana doktora i całego zespołu kliniki Galen z Bierunia . Paweł z Sobótki

Świetny lekarz, polecam. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, a co najważniejsze słucha go i jeżeli trzeba to rzeczowo tłumaczy sposób leczenia i przebieg schorzenia.

Jestem szczerze rozczarowana. Po przeczytaniu i wysłuchaniu tylu wspaniałych opini byłam nastawiona pozytywnie oraz mialam nadzieje, że ten lekarz będzie umiał pomóc mi zdiagnozowac problem. Po pierwszej i ostatniej wizycie jestem zdegustowana. Byc może dr Ficek posiada niesamowitą wiedzę i jak (inni przekonywali mnie)patrzy na człowieka całościowo, to jednak nic nowego się nie dowiedziałam i wciąż pozostałam w niewiedzy. Już nie wspominająć, że nie zrozumialam większości jego wypowiedzi, ponieważ stosował terminologię medyczną bez wyjaśniej dla laika (pomimo moich prosb). Nie wysłuchiwał tego co chciałam mu przekazać, nie zdązyłam opowiedzieć o wszystkcih dolegliwościach, gdyż niegrzecznie przerywał mi i dyktował swojej asystentce co ma pisać. Nastepnie wysłał mnie na badania, które wykonano w ekspresowym tempie, nie informując mnie o celu (dopiero po ich zakończeniu), oraz o fakcie, że za to musiałam dodatowo zapłacić! kwoty przedstwiono mi w momnecie po za konczeniu badań (poczatkowo myslałam ze sa w ramach wizyty..)
Być może trafiłam na dzień kiedy dr ficek był zmeczony, jednak jego stosunek do mojej osoby był nie do przyjęcia. Był znużony, zniechęcony i lekceważacy, jego zachowanie wskazywało na to, aby jak najszybciej mnie obslużyć i wysłać do domu.
Przez gabinety ciągle przechodzą osoby trzecie (personel), co jest kwestia oczywista i zrozumiała, ale po całej wizycie jest to męczące.
Generalnie taktyka postepowania dr Ficka jest oczwista (i zrozumialam w dzisiejszych czasach), aby prowadzić wizyty w taki sposób, aby pacjeta naciągną na coraz to wieksze koszta, które nie zawsze są adekwatnego do danego przypadku. Niestety jest to już coś naturalnego i powszechnego... smutne.
Notabene jeśli zotanie wam polecony dr Wiatr chocby przez dr Ficka, przemyślcie sprawe 10 razy czy aby naprawde warto..