Krzysztof Florczak

Chirurg onkolog

Polecam tego lekarza, jestem pacjentem po usunięciu płata tarczycy, jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że trafiłem właśnie na tego chirurga. Lubię jak rozmawia się ze mną konkretnie i kompleksowo, bez owijania w bawełnę. Kompetencji nie oceniam bo się na tym nie znam, ważne jest dla mnie ,że odbyło się wszystko bez powikłań, nie było żadnego bólu, szybko wyszedłem do domu, niewielka , dobrze wyglądająca blizna. Jak dla mnie to uprzejmy i w porządku człowiek. POLECAM tego chirurga. Dodam,że po oddziale chodzi opinia, że to taka złota rączka - pod ...

Dodam,że po oddziale chodzi opinia, że to taka złota rączka - pod czym chętnie się podpisuję :-)

lekarz godny polecenia,pełen profesjonalizm, spokój ,który udziela sie pacjentowi, uprzejmy i cierpliwy

Nie spotkałam nigdy tak aroganckiego lekarza. Pacjent na wizycie w poradni jest dla pana doktora intruzem. Kompletny brak taktu i kultury. Nie rozumiem jak taki człowiek decyduje się na pracę w poradni. Zdecydowanie nie polecam

Bardzo dobry specjalista i do tego dobry człowiek :)

Bardzo dobry specjalista i do tego dobry człowiek :)

Witam jestem trzy miesiace po operacij prawego płata tarczycy i dziekuje Bogu ze trafilam na tak wspanialego lekarza DZIEKUJE panie doktorze oby wiecej takich wspaniałych i miłych lekarzy

Dr Florczak to lekarz naprawdę godny polecenia. Rzadko się w dzisiejszych czasach zdarza się, aby lekarz tak bardzo interesował się losem pacjenta. Na pierwszą wizytę umówiłam się prywatnie a operacja i pozostałe wizyty kontrolne odbyły się już w Centrum Onkologii. Pan doktor to świetny specjalista chirurgii piersi, nie mam nawet widocznej blizny po operacji, dodam że operacja odbyła się dwa miesiące temu. Polecam

Doskonały lekarz daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Gorąco polecam!!!

Doskonały lekarz daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Gorąco polecam!!!

PROFESJONALISTA! PRZEDE WSZYSTKIM WSPANIAŁY, CIEPLY CZŁOWIEK. KOMPLEKSOWA POMOC .PANIE DOKTORZE BARDZO NAM PANA BRAKUJE W WĄGROWCU.POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM!

Bardzo dobra współpraca, konkretny, miły w obejściu, kompetentny - i tego oczekiwałam ( + artystyczne szycie rany na dopełnienie). Dodam, że byłam zwykłą pacjentką; bez protekcji, bez prywatnych wizyt. Dziękuję

Doktor Krzysztof Florczak to lekarz godny polecenia. Duża wiedza fachowa i wspanialy czlowiek. Miałam opercje w szpitalu na Garbarach (THYREOIDECTOMIA). Dziękuje Panie Doktorze.