lek. med. Krzysztof Frąckowiak

Ortopeda, Traumatolog

Specjalista Ortopedii i Traumatologii.

Specjalista Ortopedii i Traumatologii.
Wieloletni praktyk w swojej dziedzinie. Przeprowadza zabiegi operacyjne w zakresie chirurgii ręki łokcia i barku w tym mikrochirurgii, a także w zakresie traumatologii całego narządu ruchu.
Zajmuje się leczeniem złamań powikłanych i zaburzeń zrostu kostnego oraz operacyjnym leczeniem złamań okołoprotezowych biodra i kolana.
Na swoim koncie posiada m.in. replantację kończyny górnej na poziomie przedramienia (pierwsza w PSK 2 w Poznaniu).
W wolnym cza...

Ten lekarz jest godnym pochwały i uznania. Podejście do pacjęta, życzliwość wiedza i profesjonalizm są wzorem do naśladowania. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że ma ręce które leczą, jest doktorem Wilczórem XXI wieku. Życzliwość, wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to cechy którymi wyróżnia się doktor Krzysztof Frąckowiak. Bardzo polecam! Sławek