dr n. med. Krzysztof Gajewski

Laryngolog

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Operacja przeprowadzona bez zarzutu. Bardzo dobra opieka przed i po operacji. Polecam tego lekarza .

Znakomity fachowiec, bardzo dobre podejście do dzieci. Szczególowo odpowiada na zadane pytania. Zabieg metodą laserową u mojego syna był bezkrwawy i bezbolesny. Personel Oddzialu Chirurgii Jednego Dnia bardzo sympatyczny, profesjonalny anestezjolog. Polecam wizytę u doktora Gajewskiego.

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, szczery, wszystko cierpliwie objaśnił, odpowiedział na wszystkie pytania, czułam się bezpiecznie, nie bałam się... Zabieg usunięcia migdałów u dorosłych miły nie jest, ale wszystko przebiegło bez problemów. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, miły, z niesamowitym podejściem do dzieci. Najlepszy laryngolog w Koninie. Szczegółowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości, odpowiada na pytania, prawdziwy lekarz z powołania. Serdecznie polecam!

Pan dr Gajewski przemiły przesympatyczny, wspaniałe podejście do dzieci. Lekarz z "powołania", kompetentny i bardzo dobry człowiek - oby na zawsze takim pozostał. Godny zaufania. Polecam gorąco.

bardzo fajny miły lekarz, bardzo mi pomógł.Wysłucha cię ze wszystkim i pomorze, sama opinia jaką wystawiłam o lekarzu to widać.

Znakomity lekarz, skuteczny, dobre podejście do dzieci, mojemu dziecku bardzo,bardzo pomógł. Gorąco go polecam!

Bardzo mu dziękuję za to,że uratował moje dziecko przed utratą słuchu,Pan Doktor zoperował mojego synka i już jest zdrowy. Polecam tego specjalistę.

Wysokiej klasy specjalista, zoperował już 3 członków mojej rodziny, wszyscy bardzo zadowoleni. Ponadto to po prostu miły facet, rozładuje napięcie towarzyszące wizycie, mimo tłumu za drzwiami poświęca dużo czasu pacjentowi,ma wiedzę,ale nie tworzy z tego "magii",tylko wszystko spokojnie wytłumaczy.Polecam!

moja ocena pokazuje jakim dobrym lekszem jest Pan Gajewski, szkoda, że nie ma 6 :)

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Konin"?

Ludwik Zieliński

Laryngolog dziecięcy