lekarz Krzysztof Gajowiec

Nie polecam, Do pracy przychodzi chyba z wielkim opoznieniem, na poczekalni czeka sie wieki. Wizyta wyznaczona na godzine (prywatnie). Z racji covid w wiekszosci teleporady. I mimo to, zero szacunku do pacjenta. Zeby choc wyjsc i poinformowac, ze sa opoznienia lub powiadomic o tym na rejestracji. Pol dnia wolnego w pracy, dojazd 40 min, opiekunka do dzieci (niestety nie mogla dluzej niz 2,5 godziny zostac). I na nic. czekalam 40 min na poczekalni (bylam 1 jedyna). Musialam z wizyty zrezygnowac. Stracilam czas, ktory moglam wykorzystac na prace lub dzieci.

Nie polecam,

Byłem u tego lekarza na gastroskopii. Lekarz prawie na mnie nie patrzal jak wszedłem do gabinetu. Totalne lekceważenie pacjenta. Dopiero jak ja zadawałem pytania to na nie odpowiadal, sam od siebie nic.Po badaniu stwierdził, że muszę się udać do swojego lekarza po dalsze instrukcje./recepty. Sam nic nie przepisał ale 250 zł. za wizytę wziął. Nic nie doradził a wręcz powiedziął, że to co zobaczył nie wygląda dobrze i pewnie będzie wskazana operacja w przyszłości. Obecnie leczę się u innego lekarza, który nie potwierdził diagnozy Pana Gajowca. ODRADZAM

ODRADZAM

Bardzo dobry lekarz,cierpliwy,profesjonalny,a jednocześnie miły.Pomógł przy b.poważnej chorobie.

Polecam jest konkretny, staranny oraz fachowy a to najważniejsze.

Polecam jest konkretny, staranny oraz fachowy a to najważniejsze.

Świetny lekarz, jeden z najlepszych w Powiecie olkuskim. Polecam !

Świetny lekarz, jeden z najlepszych w Powiecie olkuskim. Polecam !