Krzysztof Gajowniczek

Pediatra

Z Doktorem mieliśmy przyjemność poznać się w szpitalu w dziekanowie leśnym. Pan doktor jest człowiekiem bardzo serdecznym ciepłym a oprócz tego bardzo dokładnym. Tłumaczył mi wszystko o co tylko zapytałam. Bez potrzeby na siłę nie trzyma dziecka w szpitalu!!oby więcej takich lekarzy!!!wszyscy pracownicy pediatri w dziekanowie leśnym są głodni polecenia!!

Dr,Gajowniczek to najlepszy lekarz jakiego znam- prowadzi od 12 lat moje dzieci. Wszystkie jego diagnozy i zalecenia były skuteczne. Jest człowiekiem o wielkim sercu, empatii i kompletnie bezinteresowny. Dzięki niemu moje dzieci nie były faszerowane antybiotykami, sterydami- które szybko zalecali inni pediatrzy, a poza nie boją się lekarza:)

Dziś pierwszy raz miałam przyjemność spotkać tego Lekarza. Wcześniej kilka razy rozmawiałam z nim telefonicznie i już wtedy wzbudził moje zaufanie, dziś tylko potwierdził moje przypuszczenia - cudowny, ciepły, cierpliwy, super podejście do dziecka, wszystko tłumaczy po kilka razy jeśli trzeba, uspokaja niepotrzebnie panikującego rodzica ;-) przy czym jest miły. Nie używa zwrotu "a czy ja jestem jasnowidzem" jak to niektórzy lekarze potrafią a bardzo mnie to irytuje. Jeśli nie zna odpowiedzi na durne pytanie mamy to po prostu mówi, że nie wie lub nie jest w stanie odpowiedzieć bez badań. Wiem, że teraz będę korzystała częściej z pomocy tego przesympatycznego lekarza i żałuję, że nie zrobiłam tego 3 lata wcześniej - kiedy zaczęły się problemy zdrowotne mojego dziecka. Polecam z całego serca.

Leczył moją córkę prywatnie przez prawie rok. Jeśli chodzi o ogólniepediatryczne choroby, to wszystko było ok. W pewnym momencie okazało się, że córka jest alergikiemi Pan Doktor nie poradził sobie z jej roblemami, w rezultacie jego błędnej diagnozy córka wylądowała najpierw na oddziale Dermatologii Dziecięcej w Miedzylesiu, a potem w Szpitalu Zakaźnym na Wolskiej, ostatecznie na 10 dni na Chirurgii na Działdowskiej, gdzie poprawnie ją zdiagnozowano. Podsumowując, zwykłe prediatryczne problemy tak, ale alergiczne dzieci z daleka!! Bardzo miły w czasie wizyty, dobry kontakt z dzieckiem i z rodziacami, ale od ...

Bardzo miły w czasie wizyty, dobry kontakt z dzieckiem i z rodziacami, ale od nas telefonu już nie odbiera...

Jak źle powiedzieć na temat lekarza który uratował mi dziecko??? Jest wspaniałym lekarzem o wielkim sercu, jako jedyny z wielu lekarzy prawidłowo ocenił stan zdrowia mojego 3-tygodniowego synka, jego natychmiastowa diagnoza uratowała mu życie. Teraz mam już drugiego synka oczywiście też pod opieką p. Doktora. Polecam , przemiły dzieci go uwielbiają, my rodzice też.

Dr Gajowniczek jest niezwykłym lekarzem. Poświęcił naszej córce dużo czasu i nam bardzo dokładnie wszystko tłumaczył. Zdecydowanie jest jednym z najlepszych pediatrów w Warszawie. Polecam zatroskanym rodzicom oddać swoje pociechy w jego ręce ;-)

Bardzo sympatyczny człowiek. Super facio - jak nazwał go 16-latek po kilku minutach rozmowy i wywiadu. Bardzo serdeczny, łagodny i z wyjątkowym podejściem do dzieci. Pierwszy raz spotkałam az tak miłego lekarza.

NAJWSPANIALSZY LEKARZ JAKIEGO SPOTKALAM LECZYL MOICH SYNOW .TERAZ TO JUZ DOROSLI MEZCZYZNI CZESTO WSPOMINAJA SWOJEGO DOKTORKA .PAN DOKTOR MA CUDOWNY KONTAKT Z DZIECMI ,JEST MILY CIEPLY CIERPLIWY A PRZEDE WSZYSTKIM KOMPETENTNY.ZAZDROSZCZE MOIM PRZYSZLYM WNUKOM TAKIEGO LEKARZA .POZDRAWIAMY BIELSCY

Ten człowiek uratował mi życie dwukrotnie i zawsze będę mu wdzięczny. Moje dzieci z pewnością trafią pod jego opiekę. Nieważne, czy to sepsa, czy coś innego - nie ma lepszego specjalisty z tak rewelacyjnym podejściem do człowieka. POLECAM NAPRAWDĘ!!

Lekarz z powołania,bardzo dobry.Leczy moje dzieci od 12 lat i nigdy się na nim nie zawiodłam.Pracę doktora znam bardzo dobrze,ponieważ z nim pracowałam.A proszę mi wierzyć ,że nie każdego pediatrę z którym pracowałam w szpitalu bym poleciła. Pozdrawiam E.

Pozdrawiam E.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8