dr n. med. Krzysztof Galbas

Chirurg ogólny, Flebolog

Nie polecam żylaki metoda nowoczesna i co lipa nic nie pomogło nie polecam tego lekarza.

Witam! Pisząc o doktorze Galbasie nasuwa się jedna myśl profesjonalny lekarz.Godny zaufania i polecenia.Człowiek o miłym usposobieniu.Polecam.

Brak skali w ocenie pozytywów. Górna półka wyższej już nie ma. Kompetenty, życzliwy, bezpośredni. Oby jak najwięcej było takich lekarzy.

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Naprawdę godny polecenia! Kompetentny i wiarygodny. Jeżeli chodzi o leczenie żylaków w Środzie Wielkopolskiej i okolicach to nie ma lepszego specjalisty!

Bardzo sympatyczny i miły lekarz. Fantastyczne podejście do pacjenta. Duże poczucie humoru, które rozładowuje atmosferę podczas badania czy zabiegu Godny polecenia!

Pacjentka po skleroterapii...żałuję, że dopiero teraz zdecydowałam się na ten zabieg. Gorąco wszystkim polecam. Dr Galbas- świetne podejście do pacjenta.

Dr Galbas- świetne podejście do pacjenta.

Polecam dr Krzysztofa Galbasa, który usuwał mi żylaki lewej nogi w Środzie Wlkp. Naprawdę profesjonalista, wzbudza zaufanie, miła opieka, warto tam powierzyć swoje zdrowie!!!

Niestety tylko tyle, za wszystko, za całokształt. Nie polecam.

Niestety tylko tyle, za wszystko, za całokształt. Nie polecam.

Wspaniały człowiek, wspaniały fachowiec :) Bardzo dobry lekarz, pełna kultura i super poczucie humoru. Lekarz z powołania. Polecam

Byłam kilka razy co prawda z drobiazgami /usunięcie małych narości/ Pan doktor bardzo miły działa bezstresowo na pacjenta, pełna kultura. Wybieram się teraz z wizytą w/s żylaków mam pełne zaufanie.