dr n. med. Krzysztof Galbas

Chirurg ogólny, Flebolog

Witam! Pisząc o doktorze Galbasie nasuwa się jedna myśl profesjonalny lekarz.Godny zaufania i polecenia.Człowiek o miłym usposobieniu.Polecam.

Brak skali w ocenie pozytywów. Górna półka wyższej już nie ma. Kompetenty, życzliwy, bezpośredni. Oby jak najwięcej było takich lekarzy.

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Naprawdę godny polecenia! Kompetentny i wiarygodny. Jeżeli chodzi o leczenie żylaków w Środzie Wielkopolskiej i okolicach to nie ma lepszego specjalisty!

Bardzo sympatyczny i miły lekarz. Fantastyczne podejście do pacjenta. Duże poczucie humoru, które rozładowuje atmosferę podczas badania czy zabiegu Godny polecenia!

Wspaniały lekarz , chodziłam od jednego lekarza do drugiego ,badania USG i co tylko , nikt nic nie zauważył. Dopiero pan Galbas juz po pierwszej wizycie wiedział co mi jest . Zabrał mnie do szpitala w srodzie Wielkopolskiej (zresztą wspaniałego ) I tam zrobił operację . od tej pory jest wszystko ok >:)

Byłam kilka razy co prawda z drobiazgami /usunięcie małych narości/ Pan doktor bardzo miły działa bezstresowo na pacjenta, pełna kultura. Wybieram się teraz z wizytą w/s żylaków mam pełne zaufanie.

Lekarz rewelacja. Byłem jedną z pierwszych osób, u której żylaki leczono innowacyjną metodą, polegającą na zasklepieniu żył specjalnym preparatem. Mówiąc po ludzku - zastrzyk w żyłę, dwa tygodnie chodzenia w uciskowej pończosze i po żylakach. Zero cięcia, bólu. Nic, tylko się leczyć. Dziękuję i pozdrawiam Panie doktorze

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu usunięcia woreczka żółciowego metodą laparoskopową przez dr K. Galbasa w Medicusie w Środzie Wlkp. Pobyt w szpitalu 1 lub 2 dni w luksusowych warunkach, z miłą, fachową obsługą, wszystko w ramach NFZ. Gorąco polecam tę placówkę oraz pana doktora - Maria

Pacjentka po skleroterapii...żałuję, że dopiero teraz zdecydowałam się na ten zabieg. Gorąco wszystkim polecam. Dr Galbas- świetne podejście do pacjenta.

Dr Galbas- świetne podejście do pacjenta.

Wspaniały człowiek, wspaniały fachowiec :) Bardzo dobry lekarz, pełna kultura i super poczucie humoru. Lekarz z powołania. Polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wągrowiec"?

Stacja Dializ
Kościuszki 55.

Os. Niepodległości 10
62-100 Wągrowiec

Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów
ul. Strzelecka
64-800 Chodzież
Oddziały szpitalne i inne komórki opieki szpitalnej.
Żeromskiego 29
64-800 Chodzież