lek. dent. Krzysztof Gąsiorowski

Chirurg szczękowo twarzowy

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2020 roku uzyskał tytuł specjalisty Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Starszy asystent, lekarz w Oddziale Klinicznym Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Asystent naukowo-dydaktyczny w Katedrze Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej Instytutu Stomatologii CMUJ w Krakowie.
Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych kursów z zakresu Chir...

100% kompetencji w każdej sferze, która jest ważna podczas wizyty u chirurga. Pan doktor jest świetnym specjalistą i po prostu ma talent do swojej niełatwej profesji. Jest komunikatywny, wszystko dobrze tłumaczy i objaśnia, dba o pacjenta podczas zabiegu, pytając wielokrotnie, czy wszystko jest OK. Atmosfera na wizycie miła, a wspólne żarty bardzo rozluźniają napięcie. Zero stresujących sytuacji. Sprawnie i fachowo usuwa zęby, nawet te których już w zasadzie nie ma ;). Udało mu się odczarować moją traumę z poprzedniego zabiegu resekcji korzenia zęba z komplikacjami sprzed lat. Polecam z całego serca!!!

Polecam Pana Krzysztofa. Usunięcia zębów były bezbolesne i wykonywane bardzo sprawnie. Inne zabiegi stomatologiczne również wykonywane w sposób profesjonalny. Trafiłem do Doktora z dentofobią - z której również mnie wyleczył! Naprawdę godny polecenia specjalista.

Serdecznie polecam Pana doktora szczególnie do trudnych ósemek, których usunięcia nie chcą się podejmować lekarze w innych gabinetach. Na dzisiejszej wizycie doktor dokładnie wytłumaczył mi krok po kroku jak będzie wyglądał zabieg. Cały zabieg został przeprowadzony bezboleśnie i perfekcyjnie. Poza tym wyjątkowo empatyczny i wyrozumiały dla przestraszonych pacjentów

Bardzo sympatyczny lekarz spotkany w Lux Med-zie. Kompetentny, wszystko sprawdza i tłumaczy zanim przystąpi do "ataku" na ząb. Ale jest to lekarz, którego nie poleciłabym na wizytę z dzieckiem (zwłaszcza trochę przestraszonym), bo być może z braku doświadczenia, tego łagodnego podejścia do dzieci panu doktorowi brakuje. Mówiąc do dziecka hasłami jak do dorosłego nie odniesiemy zamierzonego efektu (dziecko boi się bardziej). A opinia, że żel znieczulający i tak nie działa, przy małym pacjencie, jest jak płachta na byka. Nie zmienia to faktu, że lekarz manualnie sprawny, szybki, dokładny, sympatyczny, dba ...

Nie zmienia to faktu, że lekarz manualnie sprawny, szybki, dokładny, sympatyczny, dba aby nie bolało, ale chyba jednak ukierunkowany na młodzież i dorosłych. Trochę szkoda, bo empatycznych i cierpliwych chirurgów dziecięcych jest niewielu. Liczę, że Pan doktor za jakiś czas i do nich dołączy.

GENIALNY chirurg. Przyszłam z dentafobią, po nieudanym zabiegu u innego chirurga. Trzęsłam się ze strachu. Pan doktor swoim podejściem sprawił, że przełamałam swój lęk, co było dla mnie kluczowe, do podjęcia dalszego leczenia. Głupio to zabrzmi, ale Pan Krzysztof MA TALENT do rwania zębów. Świetnie podanie znieczulenie. Rwanie błyskawiczne. Dwa zęby z założeniem szwów i znieczuleniami to 20-25 minut. Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Świetny, empatyczny specjalista. Rozbroił (na tyle, na ile można było) mój stres przed usunięciem zęba. Sama procedura przeprowadzona zupełnie bezboleśnie i bardzo szybko. Serdeczie polecam każdemu, kto boi się tego typu zabiegów.

Zabieg usunięcia ósemki był tak szybki i sprawny, że nawet nie zauważyłem, kiedy się skończył. To chyba mówi samo za siebie.

Jestem w szoku, jak bezproblemowo poszedł zabieg, szczególnie w porównaniu do moich przeszłych doświadczeń z innym (niby też polecanym) lekarzem. Usunięcie zatrzymanej ósemki, z cięciem i szyciem, zajęło w sumie poniżej 25 minut.

Dziś mialem wykonywany zabieg ekstrakcji zęba ósmego u Pana Doktora. Polecam w 100%. Doktor wykonał zabieg szybko i totalnie bezboleśnie. Jestem pod wrażeniem atmosfery w gabinecie, zostalem swietnie obsluzony. POLECAM!

To już moja druga ósemka usunięta przez Pana Krzysztofa. Za każdym razem wszystko przebiegło szybko, bezboleśnie i bezproblemowo. Pan Krzysztof z zaangażowaniem odpowiadał na zadane przeze mnie pytania. Pełen profesjonalizm. Polecam, oby więcej takich lekarzy.