lek. stom. Krzysztof Gąsiorowski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej wizyty u Pana Krzysztofa. Bardzo mily, tlumaczy dokladnie wszsytkie kroki. Opinia na podstawie 2ch wizyt. Pelen profesjonalizm, podejscie do pacjenta godne nasladowania. Goraco polecam!

Nie polecam tego Pana. Przyszlam na konsultacje z powaznymi bolami w stawach, ktore sie ciagnely przez pol twarzy i promieniowaly do ucha/glowy. Stomatolog powiedzial ze to nic, ze moze minac, nie musi, i dodal do tego ze nie jest Duchem Swietym by sie udzielac na ten temat. Jedynie zalecil mi zrobic zdjecie. Pare dni pozniej, u innego stomatologa, dowiedzialam sie iz mam zablokowany staw i jest to powazna sprawa. Niekompetentne podejscie do pacjenta, oraz zlekcewazenie stanu pacjenta. Nie polecam nikomu