dr n. med. Krzysztof Gawęda

Dr Krzysztof Gawęda jest najwyższej klasy ortopedą, przy tym bardzo przystępny - dusza człowiek, prawdziwy artysta w swoim zawodzie. Trafiłam do Doktora w opłakanym stanie - całkowicie zdeformowane kolano, noga krótsza o 10 cm, ból nieopisany. Dodać trzeba, że mam 75 lat i osteoporozę. Zabieg endoprotezoplastyki kolana był piekielnie skomplikowany. Oto wynik: swobodnie chodzę, nie mam bólu, wreszcie wysypiam się, 100% satysfakcji jednym słowem Dr Gawęda podarował mi drugie życie. Modlę się za zdrowie Doktora. Wielkie podziękowania i szacunek Panie Doktorze wdzięczna pacjentka Stanisława ps młodzi ortopedzi podpatrujcie i uczcie ...

ps młodzi ortopedzi podpatrujcie i uczcie się od Dr Gawędy

Uważam z własnego doświadczenia że jest bardzo dobrym lekarzem specjalistą. Polecam go z czystym sumieniem.

Uważam z własnego doświadczenia że jest
bardzo dobrym lekarzem specjalistą. Polecam go z czystym sumieniem.

nietrafna diagnoza, nietrafne leczenie - tylko tyle...

nietrafna diagnoza, nietrafne leczenie - tylko tyle...

Fachowiec z najwyższej półki o ogromnym doświadczeniu zawodowym. Mądrze kieruje zespołem Aniołów, otaczając go, jak również pacjentów, serdeczna, ojcowską troską. Człowiek o wielkim takcie i świetnym poczuciu humoru, dobry psycholog, potrafiący niedogodności pacjentów związane z dolegliwościami zdrowotnymi ubrać w szaty nadziei i optymizmu. Gorąco polecam!

fantastyczny człowiek, wspaniały, kompetentny specjalista

fantastyczny człowiek, wspaniały, kompetentny specjalista

Naprawdę super lekarz, miły, uprzejmy.. Wytłumaczył wszystko co jest związane z choroba i leczeniem. Polecam naprawdę.

Zdecydowanie polecam dr K.Gawędę. Pełen profesjonalizm,zaangażowanie w to co robi, kultura osobista a przy tym ogromna wiedza i cierpliwość do pacjentów, której tak brakuje innym lekarzom. Pozdrawiam cały zespół lekarzy w Rykach oraz przemiłe pielęgniarki i salowe. Pobyt na tym oddziale, pod opieką tak wspaniałych ludzi pozwolił mi uwierzyć, że są jeszcze w Polsce lekarze, którzy kochają swój zawód.

Byłem z córką i kilku lekarzy. Stawiali różne diagnozy i nic. O dr. gawędzie dowiedziałem się przypadkowo. Popjechaliśmy. Wystarczyło jedno spojrzenie i dr zdiagnozował problem. Miała pomóc gimnastyka, a jak nie to nieunikniona była operacja. Na szczęście gimnastyka wystarczyła. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam dr. Gawędę.

lekarz to nie fryzjer, ma być konkretnie i jest:)

lekarz to nie fryzjer, ma być konkretnie i jest:)

Może wielu osobom pomógł, natomiast ja z gabinetu wyszłam załamana. Głównie usłyszałam informacje o błędach lekarza, który wcześniej wykonał mi rekonstrukcję ACL. Dowiedziałam się, że jestem współodpowiedzialna za to co zrobił ten lekarz, tak jakbym sama była po studiach medycznych i świadomie sama dobrała metodę. Dodatkowo dowiedziałam się, że p. Gawęda może zrobić zabieg, ale o tym czy będą dwie czy jedna operacja zdceydujemy razem na stole (?)a generalnie nawet po operacji raczej będzie gorzej niż lepiej i wszystko zależy tylko ode mnie. Po takim przebiegu spotkania, w "poczuciu winy, ...

Po takim przebiegu spotkania, w "poczuciu winy, że źle sobie zoperowałam kolano", zaczęłam się zastanawiać dlaczego nie podzieliliśmy się honorarium za tą wizytę skoro odpowiedzialność za operację i dobór odpowiedniej metody jest tak proporcjonalnie podzielona.