Krzysztof Gawroński

Ortopeda

Dzień dobry. Mam ciągle przyjemność być pacjentem Pana Doktora, złamanie szyjki kości udowej. Leczenie kontuzji mniej więcej na półmetku. Mogę powiedzieć jedno, lekarz na bardzo wysokim stopniu mojego zaufania. To zaufanie buduję od dnia pierwszej wizyty w gabinecie. Doktor emanuje spokojem, kompetencją i ostrożnie wyraża opinie merytoryczne po wnikliwym wysłuchaniu pacjenta. Naprawdę bardzo dobry fachowiec w dziedzinie ortopedii. Szczerze polecam usługi lekarza Krzysztofa Gawrońskiego i dziękuję Jemu za opiekę. Jerzy Satora

Jerzy Satora

Szanowni Państwo, lekarz dość młody, lecz nie aż tak młody jak przypuszczałam - bardzo merytoryczny, opiekuńczy i rzeczowy. Trafiłam na SOR Zaspa z poważną infekcją i trafiłam na ortopedie, zostałam obsłużona jak w prywatnej klinice - najważniejsze: pielęgniarki i opiekunki medyczne na oddziale ortopedii w Gd. Zaspa, to kompletny profesjonalizm i opieka jak na zachodzie. Lekarze również, ale te Panie wymiatają i jeden Pan. Polecam i jestem wielce zaskoczona, że państwowa służba zdrowia potrafi funkcjonować w taki sposób. Z wyrazami szacunku, M.H.K.

Szanowni Państwo,

Z wyrazami szacunku,
M.H.K.

Dziękuję Panu doktorowi za dbałośc o pacjenta w przychodni i na oddziale ortopedii, lekarz bardzo sympatyczny i godny polecenia

Lekarz kompetentny,tłumaczy dokładnie co i jak. Podejscia do pacjenta mógłbym się uczyć od tego lekarza nie jeden doktor i profesor.

Rewelacyjny lekarz - sympatyczny, konkretny, odpowiada na wszystkie pytania, chętnie udziela informacji. Nie irytują go zadawane pytania tylko wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam.

Bardzo dobra opieka medyczna, lekarz naprawdę dba o pacjentów. polecam wszystkim oddział ortopedyczny na zaspie

Na nocnym dyżurze w szpitalu na Zaspie, pan doktor przyszył mi odcięty w 90% palec wskazujący lewej ręki. Nie musiał - były wskazania do amputacji. Po ok dwu latach wróciło czucie w tym palcu. D Z I Ę K U J Ę Miroslaw Muszyński Wrzeszcz

D Z I Ę K U J Ę
Miroslaw Muszyński Wrzeszcz

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny,uprzejmy,doskonały fachowiec.POLECAM!!! Dziękuję za "naprawę kolana":)

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego pana. Gdy przyszłam na SOR nawrzeszczał na mnie, że mu zawracam głowę, nie raczył mnie nawet zbadać! Zarzucał mi zmyślanie choroby, wyśmiał moje dolegliwości, był chamski i miałam wrażenie, że oczekuje podziękowania, że w ogóle raczył mnie przyjąć. Gdy spytałam czy w takim razie spuchnięta noga jest czymś normalnym, stwierdził, że nie, ale on nie wie dlaczego mnie boli. Szkoda, że nawet nie raczył mnie zbadać, a rzucał we mnie takimi oskarżeniami. Mam wrażenie, że jest kompletnie niekompetentny, w dodatku absolutnie nie wzbudza zaufania. Nigdy więcej takich lekarzy!