lekarz Krzysztof Gemza

Jako matka pacjenta oceniam, że Pan doktor nie ma dobrego podejścia. "Niemiły ten Pan"- to słowa mojego dziecka po wizycie. Panu doktorowi się spieszyło, bo przedstawiciel czekał pod drzwiami...

Bardzo dobry lekarz, zawsze skuteczny i pomocny. Sympatyczny i lubiany przez dzieci. Jedyny lekarz w Tychach którego z czystym sumieniem mogę polecić.

Jedyny lekarz w Tychach którego z czystym sumieniem mogę polecić.

Czytając poprzednie opinie mam wrażenie, że ja i mój syn mieliśmy do czynienia z innym lekarzem. Jak dla mnie podejście do dziecka żadne, nawet nie potrafił jakoś zagadać, coś się spytać żeby dziecko się nie denerwowalo. Zero uśmiechu na twarzy, sposób bycia jakby mu pół rodziny wytłukli. Koszt wizyty domowej jak dla mnie nieadekwatny do jakości usługi, niestety po wizycie Pana doktora, i przypisanych lekach, po 2 dniach wylądowaliśmy na ostrym dyżurze w szpitalu z ostrą anginą. Ja z pełną odpowiedzialnością nikomu bym nie poleciła.

Lekarz wysokiej klasy, zarówno prezencji, wiedzy jak i podejścia do pacjenta. Leki dobrane bardzo dobrze - szybki skutek leczenia. Można uzyskać odpowiedź na każde pytanie. Starannie wyjaśnia stan pacjenta, przepisane leki oraz opisuje cała obecna sytuację. Cena wizyty dość droga ale warta w 100% tych pieniędzy. POLECAM!

swietny lekarz. zawsze znajdzie czas dla dziecka w potrzebie, nie bagatelizuje problemów i świetnie dopasuje leczenie i dawki preparatów. poza tym ma fantastyczne podejście do dzieci

Świetny specjalista,bardzo pomocny i uczynny,w kazdej sytuacji można liczyć na pomoc i radę Pana Doktora.Dużo by pisać o zaletach Pana Doktora. Polecam wszystkim.

Wspaniały lekarz polecam wszystkim lekarz rzeczywiście z powołania oby więcej takich było dziękuję serdecznie !

BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM W 100% DOKŁADNIE BADA DZIECKO A DO TEGO BARDZO UPRZEJMY I CO NAJWAŻNIEJSZE ZAWSZE DOBIERZE ODPOWIEDNIE LEKARSTWA PO KTÓRYCH DZIECKO JUŻ NA DRUGI DZIEŃ CZUJE SIĘ LEPIEJ PRZYJEŻDŻA O KAŻDEJ PORZE!!!!!! PPPOOOLLLEEECCCAAAMMM

PPPOOOLLLEEECCCAAAMMM

bardzo polecam, skorzystałam z usług kilka razy diagnozy zawsze w 100% trafne, dobry dobór leków, mam do niego pełne zaufanie, w trakcie choroby można konsultowac się telefonicznie, bardzo dobre podejście do dziecka, polecony przez znajomą, polecam innym mamom, bardzo uprzejmy i można dzwonic kiedy jest potrzeba, jestem bbbbb zadowolona