lekarz Krzysztof Godek

Alergolog, Pediatra

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

Rewelacyjny lekarz. Przede wszystkim niezwykle kompetentny, bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Robi szczegółowy wywiad, bada staranie dziecko i nie szczędzi czasu. Przez dłuższy okres musiałam przychodzić na wizyty z dwójką, nie zawsze grzecznych, małych dzieci. Lekarz nie okazał ani razu zniecierpliwienia odnośnie ich zachowania, co rzadko się zdarza wśród lekarzy, do których trafiłam. Nasz pediatra stwierdził, że alergolog "świetnie wyprowadził astmę syna".

Leczę u pana doktora moje dzieci(jedna córka jest już pełnoletnia) od 17 lat, nigdy i nigdzie nie spotkałam się z taka kompleksową ,,usługą", dziewczyny są zawsze na początku wizyty zbadane, przeprowadzony jest wywiad, rozmowa z panem doktorem to przyjemność, tłumaczy wszystko dokładnie, jest niespotykanie cierpliwy i wyrozumiały, mimo, że przyjeżdżam na wizytę do alergologa mogę liczyć na pomoc w przypadku każdej innej choroby, polecam wszystkim rodzicom, dla których zdrowie dzieci jest najważniejsze

Wszystko ładnie pięknie, wywiad szczegółowy, badania itp. Na testach wyszło że syn nie jest na nic uczulony i doktor się tego trzymał, bo testy tak pokazały, a skóra schodzi wręcz płatami i śluz w stolcu. Po coraz różniejszych specyfikach (wszystko na sterydach) zmienianych co wizytę ze skórą u syna coraz gorzej i gorzej. Doktor przepisuje niewiarygodne ilości leków: maści, syropy, wziewy, krople wszystko do długotrwałego stosowania u niespełna dwulatka. Doktor zupełnie ignoruje przyczynę choroby leczy wyłącznie jej objawy.

Bardzo dobry lekarz cierpliwy wyrozumialy uprzejmy ma super podejscie do dzieci. Syna leczy juz 5lat jako jedyny zdiagnozowal astme oskrzelowa i zalecil leczenie i na szczescie nie rozwija sie dalej. Cena wizyty jest wysoka ale warto. Polecam.

Ja się szczerze rozczarowałem wizytą. Byliśmy u p. Godka z półroczną córeczką z silnym AZS i alergią praktycznie na wszystko... Obejrzał, przeprowadził bardzo dokładny wywiad, po czym nie wymyślił nic, czego byśmy już nie wiedzieli. Ponadto zanegował opinię innego alergologa, co jak później się okazało było błędne - córka męczyła się nadal. Poświęcił nam sporo czasu, to fakt, ale co z tego, skoro znaczną część niego pisał na komputerze? Cena wizyty nieadekwatna do poziomu leczenia. Możliwe, że jest dobry w standardowych przypadkach, ale w przypadku takim jak nasza córka zupełnie się nie sprawdził.

Zanim trafiłam do dr Godka leczyłam się u innego alergologa. Uwierzcie, NIE MA PORÓWNANIA jeśli chodzi o diadnozę- dolegliwości zminimalizowały się prawie do zera a wcześniej przeszkadzały w zyciu codziennym, podejście do pacjenta, czas jemu poświęcany oraz komunikatywność i jasność tłumaczenia choroby i leczenia. Uważam że jest znakomitym specjalistą- NIE MA SOBIE RÓWNYCH !!!

Koszt 1 wizyty 150 zł następne 120-100 zł.Bardzo długi wywiad,szczegółowe zalecenia,warto !!!Gdyby nie Pan doktor nie wiedziałabym ,że moje dziecko ma zapalenie płuc (inny lekarz nie stwierdził tego pomimo długiego okresu chorowania ,nie zlecił prześwietlenia płuc).Polecam na milion %

Rewelacyjny lekarz. Leczy mnie i dwóch synów. Ma niesamowitą cierpliwość do dzieci. Stawia trafne diagnozy. Poświęca każdemu pacjentowi bardzo dużo czasu robiąc szczegółowy wywiad. Byłam też u innych lekarzy, ale w ogóle nie ma porównania.

Bardzo miły lekarz, świetny fachowiec. Ma wspaniałe podejście od dzieci. Bardzo podoba mi się sposób w jaki podchodzi do dzieci niepełnosprawnych jak ma to miejsce w moim przypadku. Poelcam. Tylko pierwsza wizyta kosztuje 100 zł. Jeśli leczenie wymaga dłuższego czsu i zwiększonej lioczby wizyt, koszt jest znacznie mniejszy.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Gniezno"?

NZOZ SANITAS
Żwirki i Wigury 43