dr hab. n. med. Krzysztof Gołba

Kardiolog

Znakomity specjalista kardiolog w czasie wizyty bardzo konkretnie mówi zrozumiałym językiem o chorobie i leczeniu poza tym odpowie na każde pytanie .W trakcie leczenia można zadzwonić zawsze udzieli porady .Dwa razy leżałem na jego oddziele każdego dnia pytał o moje samopoczucie zawsze uśmiechnięty i serdeczny .polecam gdy inni kardiolodzy nie radzą sobie z twoją choroba .TAK trzymać panie prof.

Jestem Panem profesorem kompleksowo zachwycony! Nie spotkałem do tej pory tak kompetentnego lekarza również w tych dyscyplinach w których nie ma tytułu naukowego. Człowiek któremu obca jest rutyna i bylejakość. Gorąco polecam!

Mam 36 lat, u profesora Gołby leczę się już od 17 roku życia. Jestem bardzo zadowolony z opieki pana profesora. Jest to bardzo dobry lekarz, godny zaufania.Można zwrócić się do niego z każdym problemem o każdej porze, uważnie wysłucha i dokładnie doradzi.Jest to lekarz godny polecenia.

Polecam,bardzo kompetentny leczy mojego męża/po operacji tętniaka aorty/. Rzeczowy, odpowiedzialny i dostępny w razie konieczności o każdej porze.

Brak szacunku dla pacjenta. Umówiona wizyta wchodzi się 2-3 godziny po czasie. Pan doktor nie lubi dociekliwych pytań, wyniosły mało uważny na pacjenta. Nie polecam cena nieadekwatna do usłupi

Moja mama leczyła się u tego doktora ( profesorem nigdy nie był ) przez dłuższy czas ( choroba niedokrwienna), brak jakichkolwiek rezultatów, zmieniliśmy lekarza bez tytułów, przesympatyczna pani prowadzi mamę do dzisiaj z dobrymi rezultatami. Wyniosły, nieuprzejmy, prostak jakich mało. Nie polecam.

Sądzę, że nie często spotyka się tak oddanego lekarza.

Sądzę, że nie często spotyka się tak oddanego lekarza.

Mistrz w swoim zawodzie .Wspaniały człowiek diagnozy trafne,leczę się już u DR.Gołby 10 lat i moi znajomi .Gorąco polecam Pacjent Zb.Trz

Pacjent
Zb.Trz

Pan "profesor" smiechu warte,nawet nie wykonuje echokardigrafii. Po ostaniej wizycie powiedziałem sobie dośc.Na Ziołowej czeka się w dusznej poczekalni, wizyta grubo po czasie,a kompetencje takie sobie. Zapisujac się na wizytę czytałem poprzednie opinie,ale dopiero teraz widzę że wyglądają jakby były pisane przez dobrych znajomuch pana profesora,albo przez niego samego, sa bardzo w stylu podobne do siebie.Ludzie piszcie jaka jest prawda,no tak ale w poczekalni byli sami starsi ludzie i pewnie większość z nich pewnie nie potrafi obsługiwać komputera.

Leczę się u Dr Gołby już 15 lat.Oprócz tego korzysta z Jego porad wielu moich znajomych i członków rodziny,bo im Go zarekomendowałem.Jest świetny,kompetentny,skuteczny.Gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Katowice"?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
Synexus Polska Sp. z o.o. Oddział w Katowicach
ulica Konckiego 3
40-040 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej- Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich
Wojska Polskiego 48
42-400 Zawiercie
Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

gen. Sowińskiego 50