dr n. med. Krzysztof Gończowskidr n. med. Krzysztof Gończowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Krzysztof Gończowski

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2001-2008 pracował jako asystent i wykładowca w Instytucie Stomatologii CMUJ. Od 2001 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Krakowie. W 2005 roku otrzymał stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, a w 2007 tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Dwukrotnie przebywał na stypendiach naukowych w Niemczech. Od 2005 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne dla lekarzy stomatologów w P...

nie byłem trzy lata u dentysty, ponieważ przebywałem za granicą w miejscu, gdzie było to niemożliwe. Dokładnie na wyspach, gdzie nie korzystałem z opieki medycznej. Gdy wróciłem, udałem się na przegląd do pierwszego lepszego stomatologa. Okazało się, że z moimi zębami nie jest najlepiej. czekało mnie długie leczenie :( Wtedy dowiedziałem się od znajomych o klinice, w której przyjmuje gr Gończowski - udałem sie do niego i rzeczywiście, jak się okazało stan moich zębów nie był zadowalający. Ten lekarz jednak uratował wszystkie moje zęby, choć konieczne było kanałowe... tak czy inaczej, chciałbym polecić dr'a gończowskiego jako fachowca w swojej branży - bardzo uczciwy i przyjazny lekarz

Rzetelnie, fachowo, z dużą dozą cierpliwości i ogromna wiedzą. Zawsze dokładnie i bez reklamacji. Uratowałam zęby, które według innych stomatolgów nadawały się już tylko do wyrwania - niestety. Postanowiłem o nie jednak walczyć i w tej walce pomógł mi znakomity lekarz. Dr'a Gończowskiego poleciła mi ciocia, za co ogromnie jej dziekuje. Póki co nie mam żadnych ubytków, a zęby trzymają się już kolejny rok!

Profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki wiedzy i doświadczeniu moje zęby są nadal na swoim miejscu i jestem bardzo zadowolony z tego powodu! Do tego gabinetu zaprowadziła mnie mama, która chyba najbardziej dba o moje zęby. Zabieg nie był długi, a efekt jest doskonały - temu lekarzowi udało się uratować moją '4'. Jestem na tak!

Zdecydowanie najlepszy stomatolog jakiego spotkałem na swojej trudnej drodze dentystycznej. Profesjonalizm w podejściu do klienta i ogromna wiedza. Znakomicie, pięknie wyposażony gabinet. Miła atmosfera i uprzejmość lekarza zachęca do powrotów. To pierwszy lekarz stomatolog, którego przestałem się bać. Jesli chodzi owyrywanie zębów, u dr'a Gończowskiego nie ma czego się bać

Moim zdaniem to najlepszy specjalista w Małopolsce. Można się pokusić o więcej na południu Polski. Oceny mówią same za siebie. Od stycznia regularnie jestem w Klinice nawet parę razy w miesiącu. Mam poważne i skomplikowane leczenie którego nikt nie chciał się podjąć. Dr Gończowski to Specjalista w swoim rzemiośle razem z zespołem który tworzy cała klinika. Jest to człowiek godny polecenia, który ma w sobie to czego innym brakuje. Bardzo miły, empatyczny przy tym posiadający ogromną wiedzę jako wykładowca i praktyk. Polecam dr Gończowskiego i wizyty w jego Klinice Indexmedica.

Doktora Gończowskiego polecam wszystkim moim klinetom - prowadzę salon kosmetyczny :) ale takze znajomym i rodzinie. kilku z nich też było na wizycie u tego specjalisty i sami potwierdzają - naprawdę rzetelny lekarz - leczenie przeprowadzane bardzo sprawnie i bezboleśnie. polecam

polecam, fachowiec i co najważniejsze skuteczny. Po wizycie u mojej poprzedniej pani doktor pozostało mi nieprzyjemne uczucie bólu zębów przy zagryzaniu. Mimo kilku wizyt u niej, nie poradziła sobie z problemem. Dokor Gończowski zdiagnozowal problem - okazalo się że zostalo nałożone zbbyt mało wypełnienia, co podrażniało nerwy przy zagryzaniu zębów. Teraz mogę jeść juz wszystkie twarde potrawy i swobodnie gryźć.

dr Gończowski nie ma sobie równych - przesympatyczny człowiek z ogromną wiedzą. polecam polecam i jeszcze raz polecam. Przede wszystkim robi wszystko dla dobra pacjenta, a nie z najwieksza korzyścią dla siebie. Ceny odpowiednie jak za usługi dentystyczne na wysokim poziomie.

Ja także potwierdzam w stu procentach pozytywne opinie o lekarzu Krzysztofie Gończowskim. To naprawdę świetny stomatolog z dużym doświadczeniem. W pełni ufam doktorowi - chodzę już do pana doktora od kilku lat i każda wizyta była przeprowadzona doskonale.

Nie zgodzę się z żadną negatywną opinią nt dr'a Gończowskiego. MOgę potwierdzić wysoką jakość usług, przyjemny charakter i doskonałe warunki prowadzenia zabiegu. Moja żona także potwierdza i oboje jestesmy zgodni, że ten lekarz jest profesjonalistą. Polecamy

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024