dr n. med. Krzysztof Gończowskidr n. med. Krzysztof Gończowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Krzysztof Gończowski

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2001-2008 pracował jako asystent i wykładowca w Instytucie Stomatologii CMUJ. Od 2001 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Krakowie. W 2005 roku otrzymał stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, a w 2007 tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Dwukrotnie przebywał na stypendiach naukowych w Niemczech. Od 2005 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne dla lekarzy stomatologów w P...

Byłam już na ponad 5 wizytach i jestem bardzo zadowolona, wszystko zawsze jest robione profesjonalnie, ze znieczuleniem i bez żadnych problemów. Mam strasznie wrażliwe zęby i często łapie próchnicę, więc byłam już u kilku dentystów i jak sobie porównuje, to dr Gończowski jest chyba najlepszym, bo ani nie płaci się kupy pieniędzy, ceny są w miarę przystępne i nie ma traktowania pacjenta jak prywatnego portfela, z którego można ciągnąć kasę! Naprawdę polecam, warto odwiedzić!

Naprawdę polecam, warto odwiedzić!

Polecam doktora Gończowskiego z czystym sumieniem. Świetny fachowiec, jeśli chodzi o leczenie kanałowe. Polecam wszystkim, którzy boją się dentystów - ten jest naprawdę delikatny i przyjemny. Gabinet świeci czystością.

gorąco polecam wszystkim! byłem na meczu i niestety tak się złożyło, że oberwałem i straciłem jedynkę... Pan doktor wszystko powiedział, co i jak, założyliśmy implancik i wszystko gra polecam świetny dentysta!

polecam świetny dentysta!

Uratował mi zęba, który podobno już 'spisany był na straty..." za co jestem bardzo wdzięczny. Super lekarz, odpowiedzialny, rzetelny, miły i uprzejmy. i co najwazniejsze - SKUTECZNY. Polecam

Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich stomatologów z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia. Najwyższa jakość usług. Cena poszczególnych usług może nie jest niska, ale biorąc pod uwagę dobrze i trwale wyleczone zęby - w finalnym rozliczeniu jest opłacalna. Mariusz Krupa

Gorąco polecam. Miałam zrobione 2 plomby na szóstce i piątce. Bezproblemowo, miło, bezstresowo, ze znieczuleniem, na spokojnie :)

Ja też polecam, wybielałam u nich ząbki kilka razy i Panie z recepcji już mnie witają z uśmiechem :):) A jak na Kraków to nie aż tak drogo na takie warunki :)

Gorąco polecam, bo było naprawdę profesjonalnie. Warte swoich pieniędzy, a na zdrowie nie wolno żałować :)

Wspaniały stomatolog.Najwyższy poziom usług.Wysoka kultura osobista.Odpowiedzialny i odpowiedni stosunek do pacjenta

Bardzo dobra klinika. Świetni specjaliści. Pierwszy raz nie czułam bólu u dentysty. Gorąco Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024