lekarz Krzysztof Góralczyk

2,6
2,4
2,4
2,9

Dobry specjalista, szybko zdiagnozował mój problem, zlecił dodatkowe badania. Miły i rzeczowo wszystko wyjaśnił.

Z wyżej przedstawionych opinii wnioskuję, że jest Pan specjalistą w zakresie chorób USZU a resztę traktuje po macoszemu. Panie Doktorze. Więcej empatii. Ludzie przeciętni naprawdę są bezbronni w labiryncie lekarskim. Empatia przekazana przez pana pacjentom wróci do Pana w najmniej spodziewanym momencie życia. Właśnie wtedy, kiedy i Pan będzie jej potrzebował. Ludzi nie należy mierzyć swoim doświadczeniem, swoja miarą. Takie podejście do człowieka jest ogromnym ryzykiem. Każdy jest osobną przestrzenią, każdy inaczej przezywa swoje wewnętrzne problemy...drobiazgi, tragedie. Lekarz to specyficzny zawód i powołanie. Połączenie precyzyjnego rzemieślnika naszego ciała z psychologiem jego osobowości. Ku przemyśleniu dla Pana z pozdrowieniami. Jeszcze nie pacjentka, chociaż...

Pacjenta traktuje jak natręta. Z pozycji góry. Nie słucha co do niego się mówi. Nie radzę chodzić do kogoś takiego. Szkoda zdrowia. W dzisiejszych czasach człowiek powinien być traktowany z godnością. A on ma ludzi w czterech literach. Wiedza słabiutka.

Podczas 3-letnich zmagań z zapaleniem ucha przetestowałam wielu laryngologów. Tylko pan doktor i profesor z kliniki trafnie postawili diagnozę. Bardzo dokładny w badaniach , posiada w gabinecie mikroskop uszny.

Przedmiotowo traktuje pacjenta. Bardziej od choroby interesuje się tym, czy pacjent na pewno ma ubezpieczenie. Główna metoda leczenia: faszerowanie antybiotykami.

Dziwnie mnie przyjmował.Lekceważąco podchodzi do pacjenta .Nie jest godny zaufania.Nie potrafił dokładnie ocenić co się stało.

Wspaniały lekarz i człowiek.wyleczył moje dziecko z zapalenia ucha.

Wspaniały lekarz i człowiek.wyleczył moje dziecko z zapalenia ucha.

Lekarz ten jest lekceważący pacjenta, banalizuje problem i nawet lekko z niego kpi. Jest gburowaty i niemiły. W dodatku niezorientowany w klinikach zajmujących się laryngologią w Poznaniu; dając skierowanie do szpitala nie umie powiedzieć gdzie się znajdzie oddział otolaryngologiczny... TRAGICZNY, nie polecam!