Chamski, nieuprzejmy. Byłem z matką która źle słyszy, zbywał jej pytania a mnie wyprosił z gabinetu. W poczekalni gabinetu inni pacjenci poinformowali mnie, że lekarz jest znany z chamstwa. Pierwszy i ostatni raz. Nie rozumiem dlaczego szpital w Suwałkach ma z nim umowę.

Lekarz jest dla pacjentów czy pacjenci dla lekarza? Nie rozumiem jak można być tak tak chamską i nieczułą na cierpienia innych osobą. Pan doktor twierdzi ze pacjenci, którzy do niego przychodzą „aktorzą” w związku z bólem. Na prośbę o skierowanie na usg (potrzebnego do zapisania się do fizjoterapeuty) oburzył się i powiedział ze leczenie u niego jest zakończone. NIE POLECAM, omijać z daleka

Okropny lekarz, zarówno jako sportowy, jak i ortopeda.Z wiedzą specjalistyczną i kulturą osobistą ma na bakier. ODRADZAM! Ręka u syna złożona źle. U mnie złamanie palca nie leczone prawidłowo. RTG w oczach. Poradnia sportowa czynna 1 dzień w tygodniu lekarz wpada na chwilę i taśmowo stawia pieczątki. Albo i nie. Nieprzystępny, burczący. W kontakcie nieuprzejmy wręcz chamski.

Nie polecam. Nieuprzejmy i chamski. Nie można o nic zapytać. Wizyta trwała 3 minuty. Badanie stawu skokowego bez w ogole dotkniecia nogi. Praktycznie wyrzucil mnie z gabinetu mówiąc: "juz dosyć czasu Pani poświęciłem, to wszystko, prosze wyjść".

niekulturalny, chamski w stosunku do pacjenta, kompletnie niepomocny. taki człowiek nie powinien być lekarzem. zdecydowanie odradzam