dr n. med. Krzysztof Grettka

Cudowny lekarz. Dzięki niemu spełniło się moje marzenie. Pomocny zawsze wspierający i podtrzymujący na duchu Lekarz. Z całego serca polecam. Pan Doktor przyjmuje teraz w klinice Magnuccy w katowicach.

Cudowny lekarz. Dzięki niemu spełniło się moje marzenie.
Pomocny zawsze wspierający i podtrzymujący na duchu Lekarz.
Z całego serca polecam.
Pan Doktor przyjmuje teraz w klinice Magnuccy w katowicach.

Konkretny i profesjonalny lekarz. Specjalista dzięki któremu mogę cieszyć się macierzyństwem. Dziękuję Panie Doktorze !!! Serdecznie polecam.

DZIĘKI TEMU DOKTOROWI PO ROKU STARANIA MAM 2,5 ROCZNĄ CÓRECZKĘ. NALEŻĘ DO OSÓB, KTÓRE SĄ DOCIEKLIWE I NIEUFNE. ZDARZAŁO SIĘ, ŻE TEŻ MIAŁAM WĄTPLIWOŚCI, CZY WSZYSTKO JEST JAK NALEŻY. PRZEŻYWAŁAM... I PEWNEGO DNIA BYŁAM NA WIZYCIE U DOKTORA. ZACZELIŚMY ROZMAWIAĆ. BYŁ WŁAŚNIE W NIEMCZECH NA SYMPOZIUM NA TEMAT NIEPŁODNOŚCI. I WTEDY ZROZUMIAŁAM. ON MOŻE DUŻO NIE GADA, NIE UŚMIECHA SIĘ, JEST ZMĘCZONY, ALE WIE I STARA SIĘ JESZCZE WIĘCEJ WIEDZIEĆ. OD TAMTEJ PORY JEMU ZAUFAŁAM I UDAŁO SIĘ ZA 2 RAZEM - IN VITRO IMSI. POLECAM GO I KLINIKĘ, BO TO OD WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW ZALEŻY POWODZENIE...

Wspanialy lekarz! Dzięki zaangażowaniu i pomocy dr Grettki po blisko 4 latach udało nam zajść w ciązę i obecnie czuje kopniaki mojego 8 miesięcznego maluszka :-) Wystarczyło pól roku wizyt u dr Grettki aby to co inni lekarze oceniali ze nierealne, stalo sie prawdziwe i realne. Rzeczowy, konkretny, profesjonalny. dziekuje z calego serca Panie Doktorze i życze innym spotkania takiego lekarza jak Pan!

Czułam sie jak na castingu. Czysta forma dzisłalności komercyjnej. Lekarz - kapitalista, lekar burżuj. Szkoda pieniędzy na wykształcenie takiego lekarza

BARDZO FAJNY I GODNY POLECENIA LEKARZ;)POLECAM.

BARDZO FAJNY I GODNY POLECENIA LEKARZ;)POLECAM.

Moja Żona słyszała, że w/w lekarz to dobry specjalista. Po naszej współnej wizycie zmieniła zadanie - o 180 stopni. Nasze zdanie - to nabijanie ludzi w butelkę. Nieważne jak - byle wyrwać kasę.

Moja Żona słyszała, że w/w lekarz to dobry specjalista.
Po naszej współnej wizycie zmieniła zadanie - o 180 stopni.
Nasze zdanie - to nabijanie ludzi w butelkę.
Nieważne jak - byle wyrwać kasę.

pomóg mi zajść w ciąże - to najlepszy dr jakiego znam - jego zapał i poświęcenie warte jest wydanych pieniążków na wizyty. zawsze i wszędzie będę go chwalić!

Lekarz, na początku sprawial miłe wrazenie, jednak jak się okazało, ze jesteśmy zupełnie zdrowi i mamy szanse sami począć dziecko od razu stał się obcesowy i zaczął swoja piękna spiewke na temat dostepnych "produktów" pomagających zajść w ciążę. Informacje o kosztach leczenia podawał zafałszowane (niepełne). Brak jakiegokolwiek tłumaczenia problemu. Brak propozycji pomocy psychologa. W takich trudnych sytuacjach jest to jak najbardziej wskazane. Dla mnie to nie lekarz to biznesmen. Zdecydowanie nie polecam, aczkolwiek doceniam wiedzę i doświadczenie, tylko szkoda, ze nie okazał się po prostu człowiekiem. Ps. 5 dni po ...

Ps. 5 dni po ostatniej wizycie zaszłam w ciążę całkowicie w sposób naturalny. Teraz ciesze się moja dwumiesięczną zdrową kruszynką.

Polecam w 100%. Wizyta zwykła 80zł, wizyta ciężarnej 160zł.

Polecam w 100%.
Wizyta zwykła 80zł, wizyta ciężarnej 160zł.