Doktor Ira w 2009 roku prowadził ciąże mojej żony -urodziła nam się córka, ważyła 4350 z czego byłem bardzo dumny, córka urodziła się tydzień po terminie po tym jak przy kontrolnym badaniu KTG i USG innego lekarz ze Szpitala w Zdrojach zaniepokoiła waga płodu. Żona została poinformowana że nie będzie w stanie sama urodzić córki i niezbędne jest cesarskie ciecie. Przy okazji padło pytanie czy żona nie ma stwierdzonej cukrzycy ciążowej, oczywiście o niczym takim doktor Ira wcześniej nas nie informował. Tego samego dnia odbyło sie cc, nie muszę dodawac jakie powikłania okołoporodowe mogły się wywiązać przy tak dużej wadze płodu i tak niewielkich gabarytach mojej zony gdyby rozpoczeła się naturalna akcja porodowa. Dr Ira był wówczas ordynatorem w Zdrojach wiec pewnie nikt nie osmielil sie podważyc jego kompetencji. Obecnie spodziewamy się kolejnego dziecka i po otrzymaniu wyników z krzywej cukrowej lekarz diabetolog -(do którego zostaliśmy skierowani przez obecnego ginekologa ) ,stwierdził cukrzyce ciążowa, została wprowadzona dieta, na szczeście obyło się bez insuliny, jesteśmy blisko rozwiązania waga płodu jest adekwatna do wieku ciąży. Przy okazji stwierdzenia cukrzycy zaczęliśmy wertować wyniki i przebieg pierwszej ciąży, okazało się że wynik krzywej cukrowej przekroczył znacznie dopuszczalne normy, dr Ira zbagatelizował te sprawę, w karcie ciąży nie ma wzmianki na temat cukrzycy ciążowej, o konsekwencjach wolimy nie myślec, nieświadomi byliśmy do tej pory. Pomijam fakt, że przy cukrzycy w pierwszej ciąży żona od początku drugiej byłaby prowadzona inaczej min. krzywa cukrowa byłaby obowiązkowa na początku ciąży. Jesteśmy bardzo rozczarowani niekompetencja doktora i dlatego moja opinia dla dr.Iry jest negatywna .dla potwierdzenia podaje;
sarkola@op.pl

Super Lekarz! pierwszy raz byłam u mężczyzny strasznie się krępowałam ale po wejściu do gabinetu Pan Doktor przywitał się jest bardzo uprzejmy, konkretny, przy badaniu delikatny. Okazało się że mam zespół policystycznych jajników wczesniejsza lekarka tego nie widziała a mam wszystkie objawy jakie tylko można mieć i powiem ze to Halina Zybała-Dziubińska ! nigdy nie dala skierowania na jakiekolwiek badania tylko zawsze mówiła prosze przyjsc za 3 miesiace potem za poł roku i tak cały czas i nic nie robiła tylko kasa sie dla niej liczy i w ciemno przepisuje tabletki bo może akurat to pomoże !!!! Z kolei Pan Doktor Ira nie naciąga pacjentki na koszta, nie ma słów aby opisać jaki Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem !

Cudowny człowiek, fantastyczny lekarz :)

Cudowny człowiek, fantastyczny lekarz :)

Zdecydowanie polecam. Prowadził moją ciąże od samego początku.Nie spotkalam sie jeszcze z tak milym i przede wszystkim ludzkim czlowiekiem. Rodziłam w zdrojach. Mimo, że nie miał wtedy dyżuru traktowano mnie szczególnie. Dzwoniłam do niego o 1 w nocy - odebral bez problemu i udzielił porady - a to się ceni:)

Lekarz w 100% godny polecenia. Wspaniały człowiek. Jest moim lekarzem od 5 lat. Prowadził moja ciąże i dzięki niemu mam mojego szkraba. Godny polecenia.

Dr. Ira prowadził moja ciąże a cesarkę zrobił tak, że nie ma śladu Wspaniały człowiek i odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu Gorąco polecam

Najlepszy lekarz na swiecie!!!!!!!!!Jest konkretny, poswieca swoja cala uwage pacjentce w czasie wizyty, a najwazniejsze jest to, ze nie leczy na "oko". Polecam

Ten lekarz prowadził moje dwie ciąże,z pierwszej byłam zadowolona,z drugiej już gorzej;o(Chociaż rodziłam w szpitalu gdzie pracuje zero zainteresowania moją osobą,a rodziłam w dzień gdy był na dyżurze.Dla mnie było ważne by lekarz który prowadził całą moją ciążę wykazał chociaż minimum zainteresowania-niestety w ciągu mojego 6 dniowego pobytu na oddziale nie zaszedł ani razu.Nie poleciłabym tego lekarza.Dla porównania z trzecim dzieckiem pod koniec ciąży dowiedziałam sie o innym lekarzu i byłam u niego raptem na 4 wizytach to w ciągu mojego pobytu w szpitalu zachodził po 2 razy w ciągu dnia i pytał o samopoczucie-jak dla mnie to się chwali

Doktor Ira prowadzi moją ciążę, jest na pewno osobą kompetętną i życzliwą. Poza wizytami zawsze można do niego zadzwonić po poradę i nie jest to dla niego problem. Polecam.

Cudowny człowiek, polecam :) Kompetentny, uprzejmy i z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania. Polecam!