dr Krzysztof Iwanier

Jestem pacjentką doktora. Wg mnie to najlepszy lekarz w Grudziądzu, kompetentny. Prowadził moje ciąże , w tym zagrożoną, chuchał i dmuchał, abym ją donosiła. Bardzo dużo mu zawdzięczam Również bardzo miły i życzliwy człowiek.

Poczytalam kilka opini na temat doktora Iwaniera, nie znam go osobiscie i moze rzeczywiscie to dobry poloznik ale nie Ginekolog. Sam podjal sie operacji mojej mamy. Nie skonsultowal sie z urologiem bo sam wiedzial lepiej, nie przedyskutowal z nia szczegolow operacji i teraz 2 tygodnie po nie moze sie wysiusiac, chodzi z cewnikiem a pan doktor nie wie co dalej... taki z niego specjalista

Jestem w ciąży i obecnie pod opieką Pana doktora. Sama martwiłam się u kogo prowadzić ciążę. Pan doktor zgodził się i mimo, że mam daleko do Grudziądza to zadowolona jestem z tego wyboru. Lekarz spokojny, rzeczowy, kulturalny. Nie czuję się skrępowana podczas badania. Badanie jest krótkie i bezbolesne. W gabinecie jest zachowana intymność, gdyż znajduje się tam oddzielne pomieszczenie do przebrania, z umywalką i ubikacją. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem,jak ja kiedyś, to polecam tego lekarza. Ja nie żałuję.

WG MNIE JEDYNY TAK KOMPETENTNY SPECJALISTA, PRZEMIŁY, RZETELNY I ZAWSZE POMOCNY. POLECAM W 100% PANA DOKTORA.

Nasz synek pójdzie niedługo do szkoły, a mamy go dzięki pomocy Pana Doktora. Bardzo dziękujemy:)

ja nie polecam doktora gdyz podwaza zdanie swoich kolegow i nie liczy sie z drugim czlowiekiem

Jestem baaaaaaaaaaaardzo zadowolona z opieki Pana Doktora!! Jest bardzo kompetentny i pozytywnie nastawiony. No i oprócz tego jest przemiłym człowiekiem. POLECAM !!!

Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym specjalistą- polecam

Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym specjalistą- polecam

Leczę się u Pana Doktora- poleca wszystkim. Konkretny w działaniu,doświadczony, warty pełnego zaufana. P.doktora polecam w szczególności jeśli są problemy.

Leczę się u Pana Doktora- poleca wszystkim.