lekarz Krzysztof Jabłoński

Neurochirurg

serdecznie polecam pana doktra jablonskiego kompetetny przesympatyczny lekarz z boska cierpliwoscia do pacjenta a co wazne trafnie wykonuje ocene odnosnie choroby dokladnie skrupulatnie wszystko tlumaczy z ogromnym zaangazowaniem cierpliwy w mojej ocenie wspanialy neurochirurg z ogromna wiedza medyczna wielokrotnie z moimi najblizszymi korzystalam z porad upana doktora zawsze mialam jasnosc w tlumaczeniu dolegliwosci a co wazne uwagi byly trafne szkoda ze jest tak malo takich lekarzy polecam z calego serca pana doktora jablonskiego aniol w ludzkim ciele pozdrawiam pana doktora

Byłem u trzech neurochirurgów prywatnie i wszyscy kasę wzięli, coś tam powiedzieli tak jakby na odczepne. A doktor Jabłoński profesjonalnie podszedł do tematu, wszystko wyjaśnił, uspokoił bo operacja mnie czekała i to dzięki niemu na ną się zdecydowałem. I teraz jestem już po i nie żałuję bo poprawa jest ogromna. Dodam że u Pana doktora byłem na NFZ. Dziekuje

Trafiłam do pana doktora od chirurga u którego leczylam kręgosłup szyjny po wypadku Bardzo sympatyczny, kompetentny.Wszystko tłumaczone bardzo dokładnie. Zleca wszystkie potrzebne badania. Polecam!

No coz pan doktor jest lekarzem orzecznikiem w ZUS jest prze madrzaly opryskliwy dla niego choroba nie operacyjna to nie choroba ma zaufanie do swojego mloteczka.A dlatego nikt nie komentuje kwalifikacji p. doktora gdyz po prostu szkoda slow.Osobiscie nie polecam

No coz pan doktor jest lekarzem orzecznikiem w ZUS jest prze