lekarz Krzysztof Jabłoński

Neurochirurg

Bardzo sympatyczny lekarz z podejściem do pacjenta, Bez pośpiechu przejrzał wyniki, omówił problem, , oraz sposób leczenia i rozwiązania. Polecam

Bardzo sympatyczny lekarz z podejściem do pacjenta,
Polecam

Lekarz porażka. Po dzisiejszej wizycie stwierdzam,że nadal istenieją bardzo niekompetentni lekarze. Lekarz Jabłoński nie zaglądając w dokumentację medyczną stwierdza,że nic mi nie jest,gdzie neurolog oraz lekarz rehabilitacji pilnie wysyłali mnie do neurochirurga że względu na zwyrodnienie kręgosłupa oraz towarzyszącą stenozę z rwą kulszową. Co usłyszałem na dodatek od Niego,,albo pan sobie kupi trumnę,albo żyje dalej " . Po spytaniu,czy będzie kolejna wizyta, gdyż zmiany zwyrodnieniowe mogą pogarszać stan usłyszałem,,a po co, będzie się nasilać i nic z tym pan nie zrobi " po czym lekarz stwierdza,że nie mam rwy kulszowej, podważając słowa neurologa,nie pytając kompletnie o objawy jakie mi towarzyszą. Zmarnowany czas i nerwy. Serdecznie nie polecam

Miły i serdeczny poświęca dużo czasu na pacjenta, nie spieszy się, wszystko wyjaśnia odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Zleca potrzebne badania oraz zabiegi rehabilitacyjne. Byłam u doktora na NFZ miałam ostatni numerek i niestety był duży poślizg ale mimo tego lekarz się nie spieszył i czułam się zaopiekowana. Serdecznie polecam lekarz z dużym doświadczeniem.

Lekarz neurolog a niezrównoważony emocjonalnie, opryskliwy, wyrzuca pacjenta z gabinetu za błąd w nazwisku zrobiony przez panią w rejestracji... Brak słów! Zero kultury osobistej i poszanowania godności drugiego człowieka. W dodatku pacjenci czekają w poczekalni a on siedzi w gabinecie sam i odlicza zapewne swoje godziny pracy, mając w nosie, że pacjenci czekali miesiącami na termin...

serdecznie polecam pana doktra jablonskiego kompetetny przesympatyczny lekarz z boska cierpliwoscia do pacjenta a co wazne trafnie wykonuje ocene odnosnie choroby dokladnie skrupulatnie wszystko tlumaczy z ogromnym zaangazowaniem cierpliwy w mojej ocenie wspanialy neurochirurg z ogromna wiedza medyczna wielokrotnie z moimi najblizszymi korzystalam z porad upana doktora zawsze mialam jasnosc w tlumaczeniu dolegliwosci a co wazne uwagi byly trafne szkoda ze jest tak malo takich lekarzy polecam z calego serca pana doktora jablonskiego aniol w ludzkim ciele pozdrawiam pana doktora

Byłem u trzech neurochirurgów prywatnie i wszyscy kasę wzięli, coś tam powiedzieli tak jakby na odczepne. A doktor Jabłoński profesjonalnie podszedł do tematu, wszystko wyjaśnił, uspokoił bo operacja mnie czekała i to dzięki niemu na ną się zdecydowałem. I teraz jestem już po i nie żałuję bo poprawa jest ogromna. Dodam że u Pana doktora byłem na NFZ. Dziekuje

Trafiłam do pana doktora od chirurga u którego leczylam kręgosłup szyjny po wypadku Bardzo sympatyczny, kompetentny.Wszystko tłumaczone bardzo dokładnie. Zleca wszystkie potrzebne badania. Polecam!

No coz pan doktor jest lekarzem orzecznikiem w ZUS jest prze madrzaly opryskliwy dla niego choroba nie operacyjna to nie choroba ma zaufanie do swojego mloteczka.A dlatego nikt nie komentuje kwalifikacji p. doktora gdyz po prostu szkoda slow.Osobiscie nie polecam

No coz pan doktor jest lekarzem orzecznikiem w ZUS jest prze