lek. dent. Krzysztof Jabłoński

Korzystałem z porad wielu stomatologów i całkiem niedawno trafiłem do dr. Jabłońskiego. Poleciło mi jego gabinet w Ziębicach kilka osób i powiem szczerze nie zawiodłem się. Fachowe podejście do pacjenta, rzeczowo przedstawiony proces leczenia wraz z realnymi szansami na powodzenie, a sama usługa wykonana rzetelnie i co najważniejsze bez poprawek po kilku tygodniach. Dla mnie bomba. Polecam. PS. W usuwaniu ósemek mistrz. :)

Dla mnie bomba. Polecam.
PS. W usuwaniu ósemek mistrz. :)

Ten pseudo dentysta przyjmuje również w ośrodku zdrowia w Przewornie. Robi wszystko szybko i byle jak. Przez niego straciłem 2 zdrowe zęby, warto również dodać że robi wszystko bez rękawiczek. Po konsultacji z kilkoma stomatologami jednogłośnie stwierdzili że w życiu nie widzieli tak zepsutej roboty. Nie polecam nawet największemu wrogowi!

Nie polecam nawet największemu wrogowi!