lekarz Krzysztof Jagiełło

Jagiełło był moim lekarzem od 6 lat, na każdej wizycie skarżyłam się na ból lewego jajnika. Przez 6 lat zdaniem osoby, która ma czelność nazywania się lekarzem, nic tam nie widział. Jak osoba, która skończyła studia medyczne, nie zauważyła zrośniętych jajników z macicą, adenomiozy, zmian na jelitach, endometriozy głębokonaciekającej? Przez takich niedouczonych lekarzy kobiety cierpią, a niektóre tracą zdrowie i życie. Nie wiem co jest gorsze myśl, że nie widział, bo nie potrafię rozpoznać czy to se widział i nic nie powiedział. Do tego lekarza nie idzie się po pomoc, ...

Do tego lekarza nie idzie się po pomoc, a w swojej ofercie w punkcie 15 ma leczenie endometriozy. Ciekawe ile jeszcze takich punktów jest.? U Jagiełły zawsze wszystko jest w porządku, nie łudźcie się dziewczyny, jeśli coś Wam dolega, budzi niepokój - to nie jest ten adres, aby uzyskać rzetelną pomoc.

Najlepszy ginekolog , prowadzi mi już kolejną ciążę i nie wyobrażam sobie żeby bylo inaczej , ale robił mi też kilka zabiegów ginekologicznych i nie wyobrażam siebie iść do innego lekarza ginekologa ,profesjonalny , lekarz z powołania , nie czepia się że tu za dużo tam za mało , odpowiednie podejście do pacjentki , jeśli mam jakieś pytania zawsze odpisuję na sms i tłumaczy jeśli trzeba oddzwania. Polecam z czystym sumieniem ☺️

Jak dla mnie Pan doktor jest bardzo miły i odpowiada na wszystkie pytania które mu zadaje. Wychodzę z wizyty zadowolona i czuje się zaopiekowana. Prowadzę właśnie u niego swoją pierwszą ciążę

Byłam u Pana Doktora przez przypadek, ponieważ mój lekarz prowadzący ciąże był na urlopie. Na wizycie miało być akurat badanie połówkowe. Na początku wizyty doktor nie pozwolił by na wizycie był mój mąź, odpowiedział że "To jest NFZ, a na NFZ mężów mi nie potrzeba." Niestety nie było to humorystycznie, a raczej z politowaniem. Cała wizyta wraz z badaniem połówkowym USG trwała 10min. Wizyta jak na szpilkach, cokolwiek zapytałam lub czy jest możliwość czegoś to odpowiedź była jedna, że to wizyta NFZ. Słyszałam że Pan doktor jest miły, ale jeśli się chodzi chociaż częściowo na wizyty prywatne. Za takie zlewanie wizyt NFZ i nakłanianie na prywatne, to powinno się zabierać czasowo uprawnienia lekarzom do placówek publicznych...

Byłam nie raz na wizycie u Pana doktora. Zawsze był bardzo miły i odpowiedział na wszystkie pytania które zadałam.

Pan lekarz Krzysztof Jagiełło to lekarz dobry tylko jak wszystko jest dobrze. Ale gdy pojawia się problem to lekarz ten stosuje metodę leczenia polegająca na wycinaniu. Zdjagnozowane mam mięśniaki macicy i Pan lekarz cztery lata wstecz już chciał mi ją wyciąć. I tylko dlatego żeby przypadkiem nie rozwiną się rak. Chociaż wszystkie wyniki badań na komórki rakowe wychodziły negatywne. Przestrzegam wszystkie kobiety nie dajcie sobie wmówić że macica jest nie potrzebna jak już jesteście w takim wieku że nie rodzicie dzieci. Idźcie do innego lekarza I nie koniecznie w w Płońsku. A Pan lekarz Jagiełło niech właczy myślenie.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pana Doktora i opieki podczas prowadzenia ciąży. Bedac w 8 miesiącu ciąży dostałam porażenia nerwu twarzy. Doktor pokierował mnie dalej i dzięki jego pomocy i zaangażowaniu porażenie nie pozostawiło widocznych śladów. Zlecone przez doktora badani (tuż przed porodem) wskazywały, że istnieje zagrożenie dla życia dziecka. Pomimo później godziny lekarz oddzwonił do mnie informując mnie o skutkach i kazał szybko jechać do szpitala. Wielki ukłon za to, że nie naciska na poród w szpitalu w którym pracuje, tylko pozostawia możliwość wyboru.

Polecam, doktor prowadził mi pierwszą ciąże, więc nie widziałam innej możliwości aby poprowadził drugą. Kompetenty, odpowiada na każde pytanie, wszystko tłumaczy. Kontakt poza wizytami super. Widać, że jest zainteresowany pacjentką i dzieckiem. Poza tym, sympatyczny i miły. Super

Ja z wizyty byłam nie zadowolona. Mam prawie 39 lat od ponad dziesięciu lat borykam się z torbielami przez co mam jeden jajnik usunięty. Poszłam prywatnie na wizytę bo od ponad tygodnia nie miałam okresu. Wykonał usg stwierdził torbiel o wymiarrach 5mm na 3mm i stwierdził że to nie jest groźny torbiel a 9 lat wcześniej miałam operowany mniejszy przepisał luteinę po której też nie dostałam okresu i co mam teraz robić Parę lat temu kiedy też nie dostałam okresu po tabletkach i trafiłam do szpitala stwierdzono ciąże pozamaciczna a to jest zagrożenie życia. Doktor Jagiełło wziął 150 zł za wizytę a nic nie pomógł. Spieszył się bardzo że nawet receptę tak mi wypisał że Pani w aptece nie była w stanie jej odczytać a już nie wspomnę o opisie usg który mi dał

Bardzo polecam 😊Lekarz z powołania. Dokładny, kulturalny, nie wyróżnia pacjentek które chodzą prywatnie do doktora.