lekarz Krzysztof Jagiełło

3,5
3,2
3,4
3,4

Ja z wizyty byłam nie zadowolona. Mam prawie 39 lat od ponad dziesięciu lat borykam się z torbielami przez co mam jeden jajnik usunięty. Poszłam prywatnie na wizytę bo od ponad tygodnia nie miałam okresu. Wykonał usg stwierdził torbiel o wymiarrach 5mm na 3mm i stwierdził że to nie jest groźny torbiel a 9 lat wcześniej miałam operowany mniejszy przepisał luteinę po której też nie dostałam okresu i co mam teraz robić Parę lat temu kiedy też nie dostałam okresu po tabletkach i trafiłam do szpitala stwierdzono ciąże pozamaciczna a to jest zagrożenie życia. Doktor Jagiełło wziął 150 zł za wizytę a nic nie pomógł. Spieszył się bardzo że nawet receptę tak mi wypisał że Pani w aptece nie była w stanie jej odczytać a już nie wspomnę o opisie usg który mi dał

Ja jestem bardzo zadowolona to moja druga ciąża którą doktor prowadzi pierwszą prowadził na NFZ tą prywatnie bo ciężko się do nie go dostać i szczerze nie widzę żadnej różnicy. Uprzejmy wszystko tłumaczy jak trzeba a nawet jak zadzwonię to jak nie może odebrać to oddzwania na głupie pytania zawsze odpowie .Ja z czystym sumieniem mogę Go polecić.

Bardzo polecam 😊Lekarz z powołania. Dokładny, kulturalny, nie wyróżnia pacjentek które chodzą prywatnie do doktora.

Polecam, doktor prowadził mi pierwszą ciąże, więc nie widziałam innej możliwości aby poprowadził drugą. Kompetenty, odpowiada na każde pytanie, wszystko tłumaczy. Kontakt poza wizytami super. Widać, że jest zainteresowany pacjentką i dzieckiem. Poza tym, sympatyczny i miły. Super

Najlepszy ginekolog! Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo miły i uprzejmy, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania i wątpliwości. Zleca wszystkie badania, informuje o wszystkim pacjentkę. Nie zdziera kasy jak inni lekarze (prywatnie).

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Opinie negatywne wyżej są raczej podstawione. Miły, wszystko dokładnie opowie i wytłumaczy... a lekkie opóźnienie o którym wyżej ktoś wspomniał może jedynie wynikać z faktu, że pacjentowi się poświęca tyle czasu ile trzeba, a nie z zegarkiem w ręku- a to jest ogromny plus!

Świetny specjalista z dużym zaangażowaniem i kompetencjami. Dba o komfort pacjenta podczas wizyty, z poczuciem humoru, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia. Polecam serdecznie.

Przestrzegam przed tym lekarzem wszystkie kobiety w ciąży! Ja moja zaawansowana ciążę straciłam przez niedopatrzenie i zbagatelizowanie pewnych objawów przez Pana dr, który to uspokajal ze wszystko będzie dobrze. Kiedy już było za późno na ratowanie mojego dziecka pan dr wyzbyl się pacjentki z komplikacjami. Nawet nie chciał pieniędzy za ostatnią wizytę - taka rekompensata z jego strony. Jedyna "pomoc" to zaproponowane przez niego usg za kilka tygodni.... Wszystkie kobiety, które tak zachwalaja Pana J. zapewne były w ciąży bez komplikacji. Ja niestety przeżyłam tragedię, z którą nie mogę się pogodzić do dnia dzisiejszego. Nie chodziłam na konsultacje do innych lekarzy bo tak zaufałam dr Jagiełło bo przecież ludzie piszą o nim same superlatywy...

Bardzo mily lekarz,nie wiem co wy byscie chcialy...Wszystko dokladnie tlumaczy,szczegolowo bada,zleca badania.No i przedewszystkim cierpliwy,co rzadko sie zdarza.Wizyta trwa dosyc dlugo,nie 5 min z zegarkiem w reku. Odwiedzilam w swoim zyciu,juz duzo lekarzy i tylko temu ufam. Polecam.

Odwiedzilam w swoim zyciu,juz duzo lekarzy i tylko temu ufam.
Polecam.

Najlepszy lekarz ginekolog z jakim miałam styczność. Uprzejmy, delikatny.. zawsze potrafi rozładować napięcie i sprawia, że każda kolejna wizyta nie jest już wcale straszna !!! POLECAM. :)