lekarz Krzysztof Jagoda

Ortopeda, Traumatolog

BARDZO DOBRY LEKARZ I CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU.UPRZEJMY,OPANOWANY,TAKTOWNY.TAKICH JUZ NIEMA.CIERPLIWOŚĆ I TŁUMACZENIE CHOROBY TO DLA PACJENTA BARDZO WAŻNE. POLECAM DOKTORA KRZYSZTOFA JAGODE I ŻYCZE ZDROWIA I POMYŚLNOŚCI W ŻYCIU.

Pan doktor Krzysztof Jagoda kompetentnie i rzeczowo zdiagnozował mają chorobę , odpowiednie leki pomogły mi w szybkim czasie dojść do zdrowia.

Może i dobry lekarz ale bardzo niesłowny. Bardzo często umawia sie z pacjentami na konktetny termin a potem nagle odwołuje wizyty nie informując pacjentów.

Lekarz ten wystawia fałszywe opinie lekarskie. Bez zasad moralnych i etycznych. Nie polecam takich ludzi.

Świetny lekarz, zaczęłam dopiero leczenie u Pana Doktora, ale podoba mi się jego podejście do pacjenta. Jest miły, uprzejmy, dokładny i fachowy. Jest zainteresowany pacjentem, a nie tak jak większość lekarzy ignoruje pacjenta i jego dolegliwości. Nie olewa ludzi młodych, bo znaczna część lekarzy uznaje, że jak ktoś jest młody to nie prawa mu nic dolegać. Pozdrawiam :)

Wspaniały człowiek: ciepły , serdeczny i uprzejmy. Jako lekarz: zatroskany pacjentem, taktowny,pozbawiony powszechnej w środowisku lekarzy arogancji i zarozumialstwa, kompetentny i przyjazny. Szkoda , że jeden z nielicznych. Dzięki Panie DOKTORZE.

Wspaniały człowiek: ciepły , serdeczny i uprzejmy.
Dzięki Panie DOKTORZE.

WITAM WSZYSTKICH, JEŻELI CHODZI O DOKTORA JAGODĘ BARDZO POLECAM WSZYSTKIM CHOROWITYM , JEST TO LEKARZ NAPRAWDĘ ROZUMIEJĄCY CZŁOWIEKA ,LUDZKIE PODEJŚCIE ,AŻ MIŁO ...