Krzysztof Jakubowski

1,5

Wizyta na NFZ z kompletem badań prywatnych USG REZONANS karty wizyt prywatnie ,płyta której nie mógł odpalic ,szybka diagnoza ,,skierowanie do szpitala,, i tyle. Inny ortopeda nie zaleca szpitala w tym momencie bo nie ma takiej potrzeby.Bardzo nieprzyjemna wizyta dłuzej wypełniałem RODO niz lekarz prowadził wizyte. Cóz taki mamy klimat w panstwowej opiece zdrowia.

Witam jeśli to jest lekarz o nr 3041039 to może kompetencje ma dobre. Moje leczenie u tego lekarza po złamaniu pięty to trzy wizyty na każdej zdjęcie RTG spojrzenie na foto zwolnienie po 40 dniach od pierwszej wizyty wypis do pracy. Mówię lekarzowi że noga puchnie chodzę o kulach może jakaś rehabilitacja bo na razie pracować nie dam rady poniewż jestem listonoszem. Dr. Jakubowski na zdjęciu wszystko ok, powiem tak ani razu na wizycie nie ściągałem nawet buta nawet nie zapytał czy mogę chodzić bez pomocy kul lekarz cudotwórca za ...

może jakaś rehabilitacja bo na razie pracować nie dam rady poniewż jestem listonoszem. Dr. Jakubowski na zdjęciu wszystko ok, powiem tak ani razu na wizycie nie ściągałem nawet buta nawet nie zapytał czy mogę chodzić bez pomocy kul lekarz cudotwórca za dwa tyg do pracy i biegać po pietrach z torba listów dzisiaj po tym jak się dowiedziałem ze wracam do pracy zrobiłem spacer 200 m zona autem po mnie przyjechała bo nie dałem rady dalej kuśtykać pozdrawiam pana Dr życzę podobnych urazów i takiego samego lekarza ciekaw jestem czy też będzie zadowolony z pracy swojego kolegi tel 792 03 09 78