lekarz Krzysztof Jancewicz

Polecam bardzo doktora. Strach przed pojsciem pierwszy raz do ginekologa byl przeogromny, jednak Pan doktor na spokojnie podszedl do tematu. Po opinach siostry i mamy zdecydowalam sie wlasnie na doktora Jancewicza. I nie zaluje.

Doktora Krzysztofa Jancewicza poznalam w 1995 i od tamtej pory w miarę regularnie / mieszkam za granicą/ staram się rutynowo sprawdzać stan zdrowia w jego gabinecie. Doktor prowadził moja ciążę, był ze mną przy porodzie, od tamtej pory nigdy się nie zawiodłam umawiając na wizyty kontrolne. Bardzo dokładny w badaniu, profesjonalny i godny zaufania. Z pewnością godny polecenia. 5/5

Bardzo dokładny w badaniu, profesjonalny i godny zaufania.
Z pewnością godny polecenia.

Lekarz ginekolog, którego jestem pacjentką od jakiś 10 lat, prowadził moją ciążę. Z każdą sprawą mogłam do niego dzwonić. Z pewnością polecam, podejście prywatnie na 5, w przychodni na 3, mniej rozmawia i tłumaczy, bardziej tak odbębnić kolejną pacjentkę. Prywatnie super pogada, pośmieje się. Jednak mam zastrzeżenia co do zachowania się na oddziale, prowadził moją ciążę, jednak na oddziale siedział cichutko jak myszka, nie przyszedł, nie zapytał jak się czuje. Mimo, że miał dwa razy dyżur.. Pod tym względem mnie rozczarował. Jednak wśród Choszczeńskich lekarzy uważam, że jest najlepszy..

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Wszystko wytłumaczy, nie pogania, prowadził mnie po operacji mięśniaków a teraz prowadzi moją ciążę :) Nie zamieniłabym go na żadnego innego. Polecam z czystym sumieniem

Lekarz godny POLECENIA !!!!Najlepszy lekarz!!!Nigdy nie zamieniłabym tego lekarza na innego!!POLECAM!!!

człowiek dobrego serca i humoru... świetny lekarz...

człowiek dobrego serca i humoru... świetny lekarz...

Polecam dr.Jancewicza .Prowadzi moja druga ciaze Jestem z niego bardzo zadowolona,Jest kompetentnym milym lekarzem godnym zaufania.

Najlepszy lekarz!!!Nigdy nie zamieniłabym tego lekarza na innego!!POLECAM!!!

Najlepszy lekarz!!!Nigdy nie zamieniłabym tego lekarza na innego!!POLECAM!!!

bardzo dobry lekarz :0 sympatyczny bardzo

bardzo dobry lekarz :0 sympatyczny bardzo

Lekarz ten kiedyś był dobry,ale się wygryzł i uważa tylko prywatne wizyty.Mnie na ciąże pozamaciczna w jajowodzie przepisał RUTINOSKORBIN!!!!stwierdził że powiększony jajnik ma co druga kobieta i wogóle nie rozpoznał tej ciąży!!!!!!!;(wysłał mnie do domu,dopiero jak prawie zemdlałam z bólu wylądowałam w szpitalu to sie zdziwił wtedy był dopiero mily;(