lekarz Krzysztof Januszewski

Chirurg onkolog

Absolutnie nie polecam tego lekarza, zależy mu tylko na pieniądzach, a nie na pacjencie. Poświęcony czas? Sześć biopsji w pół godziny! Miałam skierowanie na biopsję gruboigłową, a zrobił mi cienkoigłową i jeszcze próbował wmówić, że to nie ma znaczenia! Radzę trzymać się z daleka!

Jestem bardzo zadowolona z operacji pan doktor jest bardzo miły zabija swoim podejściem do pacjenta cały strach i jest świetnym chirurgiem wszystkim co potrzebują pomocy onkologii czy chirurgii bardzo polecam dr Krzysztofa Januszewskiego również pani pielęgniarka jest bardzo miła i taka troskliwa

Bardzo polecam gabinet.Lekarz kompetentny,stawia trafne diagnozy.Nie owija w bawelne jak wiekszosc.Jestem pacjentem pana doktora wiele lat i zamierzam pozostac.Mila atmosfera,nie ma problemu z dostaniem sie na NFZ. Uwazam ,ze dzis to rzadkosc ,zeby lekarz i pielegniarka byli tak uprzejmi.

małomówny, traktuje pacjentów jak skarbonke. Pierw zachęca rejestrując na fundusz, potem karze sobie płacić i rejestrować się prywatnie. Moja wizyta miała by kosztować 150 złotych usg z konsultacją, tyle tylko że doktor nie wiele mówi, za to wie jak od ludzi kasę wyciągnąć na swoją nową klinikę jeszcze w budowie. Z wizyty prywatnej zrezygnowałam .

Jestem pacjentem pana doktora od kilku lat.Polecam.Profesjonalista.Bardzo dobrze operuje.Rowniez pani pielegniarka jest profesjonalistka.Wszystko dokladnie tlumaczy,tak ze czlowiek wie jak sie zachowac,co robic dalej.Gabinet nowoczesny,bardzo mily.Jan

Takich lekarzy nam brakuje. Jedyny chirurg-onkolog w Lubinie, który zna się na rzeczy. Tym się możemy poszczycić, że mamy takiego specjalistę. Jeśli mówić fachowości i etyce zawodu to inni "lekarze" powinni się uczyć właśnie od Pana Januszewskiego i Jego asystentki również. Fantastyczny zespół! Nie będę mówić z jakich powodów tak twierdzę, po prostu jeśli ma ktoś problem i szuka takiego specjalisty to nie może dokonać innego wyboru. Moja opinia potwierdza się ponieważ pierwszy kontakt z Tym lekarzem miałam, przeszło 7 lat temu i dziś też... więc na przestrzeni czasu zmieniła się technika, a Pan doktor został tym samym bardzo dobrym specjalistą i co najważniejsze człowiekiem. Pozdrawiam Pana doktora i jego asystentkę.

Bardzo dobry specjalista.Profesjonalizm.Uprzejmy.Bardzo rzadko zdarza sie zeby lekarz tak duzo czasu poswiecal pacjentowi.Polecam.

Bardzo polecam.Uprzejmy,mila atmosfera w gabinecie.Nie ma problemu z zarejestrowaniem sie.Pacjenci umawiani na godzine,co powoduje ze nie czekasz 2 godziny w kolejce.Kompetentny,bardzo trafnie ustala diagnoze.Cierpliwy,tlumaczy pacjentowi tak,zeby zrozumial o co chodzi.Palecam!!!!!