prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorskiprof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

Onkolog

Konsultacje onkologiczne.
Kwalifikacje do leczenia onkologicznego.
Kwalifikacje do terapii hipertermii onkologicznej.
Terapia hipertermii onkologicznej.
www.BialaOnkologia.pl

Profesor nadzwyczajny Centrum Onkologii ...

Konsultacje onkologiczne.
Kwalifikacje do leczenia onkologicznego.
Kwalifikacje do terapii hipertermii onkologicznej.
Terapia hipertermii onkologicznej.
www.BialaOnkologia.pl

Profesor nadzwyczajny Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie

To Profesor powiedział mi o terapii leczenia hipertermią ogólnoustrojową, wskazał skutki, efekty, zaplanował całe leczenie. Dzięki niemu, dzięki tej terapii nastąpił zwrot w chorobie, to co do wtedy szło tylko w złą i gorszą stronę, zaczeło puszczać, ustępować. Zminiło to moje życie na lepsze, to bardzo dobry człowiek.

Po raz pierwszy spotkałam Profesora w 2010 roku w Centrum Onkologii w Warszawie. Od tamtego czasu dużo w moim życiu się zmieniło, na szczęście więcej było zdecydowanie tego dobrego. Polecam tego człowieka to świetny lekarz.

Dla mnie Profesor to świetny specjalista, bardzo fachowy, super, podoba mi się i jego podejście do pacjenta, ale najważniejsza jest jego wiedza - duża i szeroka. Polecam