lekarz Krzysztof Jurgiel

Chirurg urazowy, Lekarz sportowy

Lekarz fachowo wytłumaczył mi moją chorobę,zalecił wykonanie badań. Leczenie skuteczne, dzięki doktorowi, dziś chodzę. Lekarz uprzejmy, godny polecenia.

Jestem bardzo rozczarowana, po 4 prywatnej wizycie lekarz nie miał nawet zanotowanej historii choroby i za każdym razem pytał "w czym mogę pomóc". Zlewanie wręcz pacjenta jeśli przyjmowany jest na nfz, a nie prywatnie (w przychodni Pana Jurgiela). Lekceważący sposób zachowywania się. Brak szacunku jeśli chodzi o przekładanie wizyt lub ich godzin. Mało profesjonalny i bez żadnego bardziej znacznego tytułu medycznego, po prostu dr. Nie polecam.

Nie polecam.

Jeśli chodzi o leczenie to fakt, zna się na rzeczy. I jest sympatyczny. Ale jak przyszło do złożenia papierów do odszkodowania przez niego to spławiał mnie za każdym razem. Byłem w Łodzi kilka razy, nawet obiecywał że mi wyśle je pocztą.

Zna się na rzeczy i potrafi leczyć:) Ja byłem zadowolony. Bywa 'zmachany' - ale to pewnie zależy od dnia. Generalnie polecam.

Zna się na rzeczy i potrafi leczyć:)

Niestety, jak na wizytę za 100 zł to wydaje mi się, że 5 minut (razem z ważeniem, mierzeniem i podpisaniem karty sportowca - szkoda, że bez obejrzenia badań) to zdecydowanie za mało czasu dla pacjenta. Wydawało mi się, że specjalista ortopedii do czegoś zobowiązuje i lekarz powinien obejrzeć pacjenta dokładnie, ale to mi się tylko wydawało. Jestem bardzo zawiedziona i zdecydowanie nie polecę nikomu tego lekarza. A z dzieckiem muszę iść do drugiego ortopedy... Może państwowo któryś poświęci dziecku więcej uwagi i swojego drogocennego czasu a nie będzie tylko poganiał?!

Bardzo dobry i iły lekarz.A przede wszystkim zna sie na swoim fachu bardzo mi pomógł.

nieźle świruje pawiana :D i jest lajtowy

nieźle świruje pawiana :D i jest lajtowy

Korzystamy z konsultacji od 8 lat w związku z częstymi urazami w trakcie treningów sztuk walki. Rzetelna informacja + możliwość rehabilitacji na miejscu. Polecam. UWAGA: Zmiana adresu NZOZu na Giewont 103 :)

UWAGA: Zmiana adresu NZOZu na Giewont 103 :)

Mysle ze lekarz dobry , lecz troszke za malo tlumaczy co trzeba robic

Mysle ze lekarz dobry , lecz troszke za malo tlumaczy co trzeba robic

Zobaczymy jakie beda ostateczne efekty kuracji.

Zobaczymy jakie beda ostateczne efekty kuracji.