lekarz Krzysztof Juszczak

Pan Doktor ma świetne poczucie humoru dzięki czemu wizyta przebiega w miłej atmosferze. Wszystko dokładnie objaśnił, zaprezentował opcje leczenia i wskazał najskuteczniejszą. Jeżeli będę w potrzebie skorzystam na pewno z konsultacji u Pana Doktora.

Absolutnie odradzam! Byłem umówiony na 19:20 na wizyte w PZU Zdrowie, po przyjściu (wizyta potwierdzona wcześniej) o 19:15 okazało się, że pan doktor "już poszedł do domu".

Z powodu wielu chorób zwyrodnieniowych stawów na stałe potrzebuje ortopedy . W Luxmed poznałam Doktora i jest już od kilku lat moim stałym ortopedą . Sprawdził się za każdym razem . Oprócz ogromnej wiedzy i doświadczenia ma ogromną cierpliwość , empatię oraz jasno tłumaczy diagnozę i zalecane postępowanie . Oczywiście wizyta jest limitowana czasem i pozornie skrótowa ale tylko pozornie . Po za tym to ma być konsultacja a nie konwersacja . Wolę krótko a jasno , konkretnie i przede wszystkim skutecznie a nie opowieści dziwnej treści . Oprócz usg ...

Z powodu wielu chorób zwyrodnieniowych stawów na stałe potrzebuje ortopedy .
W Luxmed poznałam Doktora i jest już od kilku lat moim stałym ortopedą .
Sprawdził się za każdym razem . Oprócz ogromnej wiedzy i doświadczenia ma ogromną cierpliwość , empatię oraz jasno tłumaczy diagnozę i zalecane postępowanie . Oczywiście wizyta jest limitowana czasem i pozornie skrótowa ale tylko pozornie . Po za tym to ma być konsultacja a nie konwersacja . Wolę krótko a jasno , konkretnie i przede wszystkim skutecznie a nie opowieści dziwnej treści . Oprócz usg i badania ortopedycznego lekarz genialnie robi zastrzyki . Muszę przyznać , że po wcześniejszych doświadczeniach z innymi ortopedami bardzo bałam się bólu przy zastrzykach - na prywatnych wizytach 2 razy zemdlałam . Za to przy Doktorze to jak ukłucie komara , mało tego dobra aplikacja że od razu czuć poprawę . Co jakiś czas też mam punkcje kolana . Na bieżąco doktor zleca potrzebne badania , przepisuje leki , pamięta swoich pacjentów . Jedyny minus to czasem ciężko o termin do niego ale to tylko potwierdzenie że jest dobry . Podsumowując polecam serdecznie i jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za profesjonalne leczenie mnie i mega cierpliwość .

Pan doktor wykonywał mi USG ortopedyczne, niestety nie przykładał głowicy w miejsca które wskazywałem jako bolące. Pozniej wykonywałem badanie u bardziej doładnego lekarza więc mam porównianie. W pierwszym badaniu przeoczono pare rzeczy. Trudno znaleźć dobrego ortopedę, ten w mojej opinii nim nie jest.

Czytając inne opinie o Panu Doktorze z lekką obawą udałem się na umówiony termin wizyty...jak się okazało moje obawy były CAŁKOWICIE BEZPODSTAWNE! Bardzo konkretny, życzliwy! Wszystko oglądnął, wytłumaczył, skierował na USG! Nastęna wizyta na pewno także u tego Lekarza!

Jest kompetentnym lekarzem,poświęca pacjentowi dużo czasu.

Jest kompetentnym lekarzem,poświęca pacjentowi dużo czasu.

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty. Lekarz potraktował mnie obcesowo, cała wizyta trwała maksymalnie 3 minuty. Lekarz przede mną przyjął 14 osób w ciągu niespełna dwudziestu minut- wnioskuję iż liczy sie ilość a nie jakość konsultacji. Jego zachowanie, sposób rozmowy ze mna pozostawia wiele do życzenia, traktuje pacjenta z góry. Przyszłam do niego ze swoim problemem ( stwierdzono u mnie ostrogę w prawej nodze oraz zanik kości stępu ) liczyłam na jakieś leczenie , a jedyne co mi zalecił to środki przeciwbólowe. Zdecydowanie go odradzam.

Zostałem potraktowany powierzchownie i bardzo szybko z zapisaniem standardowych lekow, ktore juz i tak zostaly mi przypisane. Tragedia. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Doznałem trójkostkowego złamania podudzia lewego, po którym w trakcie leczenia w innym ośrodku nastąpiły dalsze komplikacje. Dr Juszczak poświęcił mi wiele czasu, postawił właściwą diagnozę i udzielił wskazówek, co do dalszej terapii. Poza tym jest miłym, kontaktowym, wrażliwym na dolegliwości człowie-kiem - to jedne z najważniejszych cech charakteryzujących dobrego lekarza. Bardzo żałuję, że wcześniej nie trafiłem pod opiekę Doktora Juszczaka. Przypuszczam, że uniknąłbym wtedy wielu przykrych konsekwencji niewłaściwego leczenia.