Krzysztof Kałwak

Hematolog

to najwspanialszy lekarz jakiego znam. Dzieki niemu zyje i ciesze sie dobrym zdrowiem, gdyby nie on to juz dawno by mnie nie bylo. Takich lekarzy ze swieca szukac!

W 1OO % polecam Pana Profesora!!!! Wspaniały lekarz,bo wspaniały człowiek :-).Niesamowicie inteligentny,komunikatywny,ciepły,ludzki i bardzo przystępny.Kontakt z Nim to prawdziwa przyjemność !!! :-)))

profesjonalista w każdym calu, dokładnie i rzetelnie przedstawia sytuację pacjęta bez względu na to czy jest dobrze czy źle,człowiek który robi to co kocha - ratuje życie.

Serdecznie polecam Pana Profesora bardzo bardzo miły i sympatyczny, odpowiada na każde pytanie i jest bardzo skupiony i zaangażowany w sprawy pacjentów i pacjentek. Pan Profesor na pewno pomoże. Ponadto nie trzeba długo czekać na wizytę . Serdecznie polecam wspaniały przy pierwszej wizycie.