dr n. med. Krzysztof Kanios

Neurolog

Bóle zaczęły się w wieku 7-miu lat. Ataki, jak pamiętam, w wieku 18-tu, bo wtedy pierwszy raz znalazłam się w szpitalu. I wtedy postawiono pierwszą mylną diagnozę: zapalenie ucha środkowego lub problemy z błędnikiem. Obie wykluczono, ale i tak wypisano mnie ze szpitala. Potem na własną rękę robiłam mnóstwo badań, odwiedzałam kolejnych lekarzy. I spotykałam się albo z ignorancją w postaci stwierdzeń: bóle napięciowe "proszę się tak nie denerwować", albo stawiono jedną z najprostszych diagnoz: migrena. I po kilku latach błądzenia lekarskiego choroba się coraz silniej rozwijała, aż w końcu doszło do utrat przytomności. Bóle już były nie do wytrzymania. W efekcie prawie co dwa tygodnie lądowałam w kilku kolejnych szpitalach. Tam robiono mi tomografie i rezonansy głowy. Ale nigdy angio!!! Jak to możliwe? I dopiero dzięki opiniom na portalach trafiliśmy do doktora . Po pierwsze: to jedyny doktor, który poświęcił mi czas. Tak, jedyny! Wizyta nie trwała 20 min jak w innych klinikach prywatnych, ale 1,5 h. Każda kolejna podobnie. A wywiad był kolejno i kolejno pogłębiany. I badania. Lekarz nie opierał się na swoich podejrzeniach, jak kilku innych lekarzy. Potrzebował badań. Mimo, ze miałam ich sporo, to okazało się, że są niewystarczające - wielu istotnych brakowało. I to właśnie dr Kanios stwierdził, że skoro mam silne bóle głowy, to doszukując się m.in. przyczyn naczyniowych, należy obligatoryjne zlecić zrobienie tomografii angio, skoro jej przez tyle lat jeszcze nigdy nie robiono. I faktycznie wykazała zmiany.

Doktor dla pacjenta ma czas, wykazuję się wyjątkową empatią i wnikliwie słucha. Dzięki dokładnemu wywiadowi dowiedział się, że miałam omamy węchowe, że boli mnie głównie w skroni, że miewam wygięcia ciała, że mrugam powiekami, czego zupełnie nie pamiętam (obserwacje bliskich i osób postronnych), a co oznacza że tracę kontakt z rzeczywistością podczas ataku itd. I stawiał diagnozę, o którą nie było łatwo. Ale drąży i szukał aż do skutku. I dobrał bardzo dobre leki. Cierpiałam latami (do 31. roku życia). Powiedziałam doktorowi, że powinien mieć swój pomnik w miejscowości, w której przyjmuje. Odpowiedział skromnie, że wykonuje tylko swój zawód. Ja jednak nadal tak uważam.

Bardzo Polecam Dr.Krzysztofa Kaniosa.Ja zaliczam się do osób,które długotrwale walczą z bólami głowy potylicy.Przez dwa lata chodzac od lekarza do lekarza masa badań w tym dwa razy MR i TK wszystko ok,a bóle głowy nadal bardzo silne.Lekarze neurolodzy z mojego rejonu patrzyli się jak na psychicznie chorą,nie mając już najmniejszej nadzieji zaczęłam czytac opinie o neurologach nie z mojego rejonu i trafiłam na Dr.Kanios pomimo iż do doktora mam ok500km wybrałam się w nadzieji o pomoc i nie myliłam się, jedna wizyta, pozniej kontakt telefoniczny i mailowy na które Pan Doktor odpowiada błyskawicznie dobieranie leków pierwsze leki nic nie pomagały obecnie jestem na leku który zmniejszył moje bóle w 90% z czego jestem bardzo szczęśliwa i próbujemy dalej mam nadziej,ę że dojdziemy do 100% i nigdy więcej nie powrócą.Jeżeli ktoś ma również taki problem z bólami tego typu(a wiem że takich osób jest sporo)Polecam Gorąco Doktora!!!!!

OD MAJA CIERPIAŁEM Z POWODU CIĄGŁYCH BÓLÓW PLECÓW I NOGI PRAWEJ.NIE SPAŁEM CAŁYMI NOCAMI.LICZNE WIZYTY ,U RÓŻNYCH LEKARZY,NIE SPOWODOWAŁY USTĄPIENIA BÓLÓW.U DOKTORA PO TYGODNIU LECZENIA BÓLE USTĄPIŁY.POLECEM DOKTORA Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA,WDZIĘCZNY PACJENT STANISŁAW

Naprawdę świetny lekarz.Jednym tchem mogę wymienić kilkanaście osób ,którym pomógł ,w tym i mnie.Jako jedyny specjalista ,a byłem u wielu postawił prawidłową diagnozę.Moje problemy z kręgosłupem nie były objawem schorzenia neurologicznego,jak sugerowali inni lekarze,lecz stanem depresyjnym.Dzięki dr wracam do formy. Dla mnie lekarz na MEDAL .POLECAM.

Od kilku lat leczyłem się z powody silnych bólów glowy w prawej skroni ,bez powodzenia.Wszyscy neurolodzy twierdzili że mam migrenę.Wykonane badania ,mri głowy ,eeg ,były prawidłowe .Dr rozpoznał u mnie zespół lęku uogólninego ,oraz napięciowe bółe głowy.Zapisał 2 leki i bóle ustąpiły po 5 dniach.Teraz prostu chce się życ.Warto skorzystać z porady dr,chociasz jechałem 400km.SZCZERZE POLECAM

Podejście do pacjenta,oraz profesjonalizm budzą zaufanie.Specjalista z górnej półki.Jest lekarzem z powołania,dokładny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Wykazuje dużą troskę o pacjenta.Najlepszy specjalista z jakim się spotkałem.Dziękuje doktorowi za okazaną pomoc.POLECAM.

Przez trzy lata leczyłam sie w klinice i u wielu neurologów ,z powody padaczki czołowej ,bez ustąpienia napadów.Napady występowały glównie nocą,pod postacią pedałowania nogami ,zasłanianiem rękami oczu i utratą przytomności.Po rozpoczęciu leczenia u dr i zmianie leków ,napadów nie ma od roku .POLECAM dr chorym na padaczkę.

Pomógł mi opanować bardzo silny ból prawej gałki ocznej,ktory występował miedzy 2 a 3 godziną.Wizyty u licznych neurologów były porażką.POLECAM

Podchodzi do każdego przypadku w sposób bardzo zaangażowany i stara się pomuc.Stawia trafne diagnozy,poparte wynikami badań.Leczę się u doktora od 7 lat z powodu padaczki i jestem bardzo zadowolony.POLECAM GO wszystkim potrzebującym kontaktu z dobrym neurologiem.

Przez 6 miesięcy leczyłem się z powodu rwy kulszowej ,szpitalnie i u kilku neurologów ,bez poprawy.Po rozpoczęciu leczenia u dr ,po 15 dniach bóle ustąpiły i wróciłem do pracy. SZCZERZE POLECAM .