Krzysztof Karkosz

Bardzo dobry specjalista dziękuję za wszystko co Pan dla mnie zrobił.. Szczery sympatyczny oby więcej takich dobrych lekarzy było wie jak z pacjentem porozmawiać

Pan doktor to dobry, przemiły człowiek, a przy tym kompetentny lekarz. Doktor uważnie mnie wysłuchał, przeprowadził odpowiedni wywiad. Rozmowa z doktorem była konkretna, przeprowadzona w atmosferze spokoju, pełna profesjonalizmu. Wizytę oceniam na w pełni fachową, doktor wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości oraz dał wskazówki dalszego planowanego leczenia. Za co jestem bardzo wdzięczna. Oby więcej takich lekarzy. Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry i uprzejmy fachowiec. Inni lekarze powinni brać z niego przykład. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, nieważne czy na nfz czy prywatnie pełen profesjonalizm.

Nie polecam , byłam u Pana doktora z bolącym kolanem, na wizycie po zrobieniu mi badania usg i postawieniu diagnozy lekarz dał mi blokadę. Niestety nic nie przeszło, dlatego skonsultowałam mój problem z innym ortopedą lekarz tez zrobił mi usg i nie krył zaskoczenia z wcześniejszej diagnozy a na dodatek jak się okazało przy moim problemie blokady się nie daję! Dlatego nie polecam!!

...bierzcie przykład z tego lekarza, z tego fajnego człowieka.. Nikogo nie lekceważy... Facet o najwyższej fachowości zawodowej i galanterii osobistej...

lekarz, który w ramach NFZ nie robi łaski że przyjmuje , lecz czyni to jak przystało na zawód lekarza . pewne ograniczenia nie wynikają z braku kompetencji , lecz z ograniczeń NFZ, mimo tego i tak pacjent czuje się komfortowo. krótko zwiężle i na temat, a wszystko to z zainteresowaniem , uśmiechem i fachową poradą. Oby więcej było takich lekarzy.

super specjalista najlepszy w myślenicach

super specjalista najlepszy w myślenicach

Wizyta w gabinecie szpitalnym, w ramach ubezpieczenia NFZ. Pierwszy raz natrafiłem na tego Pana. Pomimo tego, że byłem jednym z ostatnich pacjentów i było widać, że Pan doktor jest już zwyczajnie zmęczony, był bardzo miły, zainteresowany problemem - krótkie, ale treściwe pytania o przebieg urazu, bez jakichś zbędnych, nie miłych docinek czy komentarzy, no i zdecydowana decyzja. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, ponieważ rzadko można doświadczyć podobnych odczuć po wizytach w ramach NFZ, bo prywatnie to wiadomo jak jest.

" lekarz bez granic" wiekowych,pochodzenia, stanu posiadania. -- Myslę ,że gdyby NFZ nie krępował rąk lekarzom , wymyślał normy przyjęć , a lekarzy takich jak pan Karkosz było by więcej , to z pewnoscią bylibysmy zdrowsi. Oj Ty Biedna POLSKO

Krzysztof Karkosz to wybitny specjalista. Polecam go każdemu, jest CUDOWNYM człowiekiem i ZNAKOMITYM specjalistą. Wszechstronny, uprzejmy, ludzki. Oby więcej takich osób, a nasza służba zdrowia i społeczeństwo byłoby zdrowsze.