lekarz Krzysztof Kawecki

Internista, Kardiolog

Po pierwszym dniu brania lekarstw puls wrócił do normy niesamowite . POZDRAWIAM Pana Doktora Zbyszek Nakło

Wspaniały lekarz,wybitny specjalista, jedyny lekarz, który nie zignorował nietypowych objawów i szukał przyczyny, dzięki temu teraz mogę powiedzieć że uratował mi życie,robi wszystko żeby pomóc, ma dużo czasu dla każdego pacjenta, nie warto być królikiem doświadczalnym u innych,tylko dr KAWECKI

cudowny lekarz i wybitny specjalista ,wyleczył mnie z bardzo powaznej choroby ,inni lekarze nie dawali mi szans jutro tez sie wybieram,bo znów mam problemy i myslę ,że też mnie wyleczy gorąco go polecam wszystkim z chorobami serca

Zdecydowanie polecam doktora Kaweckiego innym pacjentom. Dzięki Niemu moje życie jest z powrotem radosne i bez strachu czy rano sie obudzę.Bardzo dziekuję Doktorowi Kaweckiemu za "drugie życie". To naprawdę wspaniały lekarz z powołania -))))

Wybitny lekarz, kulturalny człowiek i profesjonalista.

Wybitny lekarz, kulturalny człowiek i profesjonalista.

bardzo dobry kardiolog, kompetencja 100%

bardzo dobry kardiolog, kompetencja 100%

Wspomniany lekarz w pełni zasługuje na takie opinie i kazdorazowo poleciłbym go pacjentom.

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek .Kompetencja jego przekracza wszelkie granice - polecam go wszystkim !!! Jestem razem z mężem jego pacjentką od 11 lat!!!

Sympatyczny kompetentny i naprawde dobry lekarz

Sympatyczny kompetentny i naprawde dobry lekarz

Może prywatnie za takie pieniądze jest super:))Ale w szpitalu po prostu ignorant:(((