lekarz Krzysztof Kettner

2,6
2,7

Świetny ginekolog, zawsze jest delikatny i dokładnie bada. Przy problemach z bólem brzucha robił mi usg z 15 minut, po czym jak pojechałam za tydzień po wyniki badań znów zrobił mi USG aby wykluczyć wszelkie wątpliwości! Delikatny i dokładny, widać doświadczenie w fachu, polecam serdecznie!!

Nie polecam. Lekarz przepisał tabletki bez jakichkolwiek badań... Po roku czasu mówi że po tych tabletkach pojawiły się miesniaki macicy i mówi że nadaje się do wycięcia już (gdzie inny lekarz powiedział że nie ma żadnych wskazań żeby usunąć ją)... Po przepisaniu innych tabletek po których okres się zatrzymał bez jakiego kolwiek badania dlaczego jest brak okresu 3tyg wrcil do poprzednich po których rzekomo urosly te mięśniaki a to jest bzdura bo mięśniako nie są skutkiem ubocznym tabletek które na regulację okresu... Nie polecam tego doktora....

Najgorsze badanie na jakim byłam, bolesne i bardzo nie przyjemne. Nie życzę nikomu badania przez tego Pana.

Jeśli coś wam dolega, to unikajcie tego doktora. Brak empatii, zrozumienia. Doktor pełen arogancji. W rozpoznaniu choroby szanowny Pan doktor nawet nie potrafił sam opisać diagnozy, musiał posługiwać się ICD10.. Wybierzcie kogoś komepengnego.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentek, cytologia zawsze na czas, badanie szybkie i delikatne bez zbędnego przedłużania, nie ma problemu z antykoncepcją, jak najbardziej polecam

Lekarz nie szanuje czasu pacjentek. Może mogłabym wydać lepszą opinie, gdyby lekarz przyjmował zgodnie z ustalonymi przez siebie godzinami. Szkoda nerw. To typ lekarza, który mimo, że przyjmuje do określonej godziny jedzie za pieniążkami gdzie indziej. W jednej jednostce przyjmuje do 15, a w innej pewnie w tym samym dniu już od 14stej.

Lekarz arogancki i chamski wizyta trwala ok 4 minut, diagnoza na oko (bez zadnego badania stwierdzil ze jestem zdrowa) gdy spytalam na jakiej podstawie tak uwaza skoro nawet mnie zbadal ( ani ginekologicznie ani usg po prostu siedzialam obok na krzesle ) odpowiedzial cyt. "bo widze" . Ostrzegam ....szkoda czasu i nerw.

Miły i godny polecenia lekarz . Udziela konkretnych odpowiedzi. Pierwszy raz wizyta u ginekologa nie była stresująca.

Wspaniały fachowiec, miły człowiek. Polecam wszystkim kobietom. Zajął się mną do bardzo troskliwie. Doktor zaczął przyjmować prywatnie we Włocławku w szkole rodzenia BOBAS na ul. Chmielnej 2/4. Polecam

Lekarz niegodny polecenia. Moja pierwsza wizyta u ginekologa-tylko jedno pytanie o miesiaczke(ktore sie opoznia o dwa tygodnie a przepisanego leku nie mozna stosowac przed miesiaczka, ktora nie wiadomo czy sie pojawi-a on ten fakt takze zignorowal). Badanie przeszlo sprawnie-nie wliczajac tego iz nie zapytal sie o to czy jestem dziewica i wsadzil mi palec w pochwe jakbym byla lalka dmuchana, a na moj bol mowil bym sie rozluznila i ze to normalne. Prawdopodobnie nie wie nawet gdzie sie jajniki znajduja-dwa razy sie pytal 'gdzie cie bola jajniki?'. Na samym poczatku bawil sie tez telefonem. Roumiem, to standard wsrod lekarzy ale jesli sie jest dobrym lekarzem, nie konowalem ktory nie dosc ze ignoruje pacjenta to traktuje ich jak rzeczy i szybko chce sie ich wyzbyc.