lekarz Krzysztof Kielar

2,1
2,1
1,9
1,8

Usłyszałam dzisiaj, że nie przeprowadzę reformy zdrowia sugerując, iż umawianie 6 dzieci na jedna godzinę i tą samą na wizytę to chyba nie do końca dobry pomysł. Średnio 6-7 min. na pacjenta pediatrycznego. Pan Doktor przyjął mnie na korytarzu, krzycząc na mnie przy innych osobach i wywołując tym ogólne zamieszanie. Istnieją norny i zasady przeprowadzania rozmów z pacjentami.

niestety potwierdzam wszystkie negatywne opinie, lekarz ten lubi przepisywać po kilka antybiotyków pod rząd nie robiąc żadnych badań - eksperymentalna antybiotykoterapia może trwać u niego bardzo długo, bez żadnych efektów. farmaceutka w aptece jak przyniosłem receptę na 3 antybiotyk stwierdziła że pan doktor "chyba się trochę pogubił". przepisuje najpierw mocniejszy a jak nie zadziała to później słabszy lek. stawia kategoryczne diagnozy, posługując się tylko stetoskopem. Inny lekarz (specjalista z wieloletnim stażem i super opiniami) do którego poszedłem prywatnie w ten sam dzień nie potwierdził diagnozy K. Kielara, dyplomatycznie nie skomentował jego diagnozy i zalecił inne leczenie. pan doktor ma swoje ulubione leki i nie pozwala ich zamieniać na zamienniki kilkukrotnie tańsze (pytanie dlaczego?). skierowania na badania i zabiegi wystawia od łaski. można by jeszcze długo pisać na temat kompetencji, braku uprzejmości, zadufania i wiary we własne możliwości, ale poprzednicy już i tak dużo napisali. szkoda czasu na wizyty u tego pana.

Jakoś nie wierzę w te poprzednie komentarze.Lekarz jest SUPER i nie zamieniłabym go na innego. Bardzo mi pomaga przy leczeniu mojej mamy chorującej na Alzheimera. Ja jestem bardzo zadowolona, a doktor pomaga jak może. Pacjenci czasem umierają, ale wcale nie musi to być winą lekarza.

Pacjenci czasem umierają, ale wcale nie musi to być winą lekarza.

Najlepiej co Panu Doktorowi wychodzi to dzwonienie na Pogotowie Ratunkowe jak coś się dzieje. Naprawdę! Była kiedyś taka akcja w poczekalni przed gabinetem. Nie polecam nikomu - wujek google wie więcej.

Lekarz który kompletnie się nie zna na swoim zawodzie! Nawet nie potrafi dokładnie popatrzeć w wyniki, trzeba mu palcem pokazać który wynik nie jest w normie!

Lekarz który kompletnie się nie zna na swoim zawodzie!

Lekarz niekompetentny, opryskliwy, karierowicz, robi łaskę, złe rozpoznanie choroby, źle zaordynowane leki i diagnoza. Jeśli chcecie ratować życie, to nie ten lekarz.

Właśnie umarła moja mama. No comments.

Właśnie umarła moja mama. No comments.

najgorszy lekarz jakiego znam nie polecam nikomu wpaść w jego ręce potraktował mnie gorzej niż traktuje sie bezdomne psy, całkowicie nieczuły na ludzkie krzywdy i ból NIE BAWI SIE W POWAZNĄ MEDYCYNE TYLKO WYRĘCZA SIE PÓŁSRODKAMI TOTALNY CZUP takim lekarza powinno sie dawać zakaz wykonywania zawodu

Złe rozpoznanie boreliozy pomimo wystąpienia ksiązkowego objawu w postaci rumienia wędrującego, błędnie dobrany antybiotyk w wyniku czego kuracja zamiast 30 dni trwała 3 lata i kosztowała łacznie kilka tyś. złotych. Na szczęście dzięki innym lekarzom zakończona sukcesem.

Doskonały lekarz, troskliwie podchodzący do zdrowi i życia pacjenta. W zależności od wieku pacjent zleca odpowiednie badania kontrolne. Świetnie kierują przychodnią. Pozdrowienia serdeczne Panie Doktorze! stajs