dr n. med. Krzysztof Konopa

Onkolog, Radioterapeuta

Polecam w 100%, kompetentny, empatyczny, prawdomówny, rzeczowy, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, przyjmuje w wyznaczonym czasie mimo, że widać, że ma dużo obowiązków. Na moją przygotowaną listę pytań udzielił wszystkich odpowiedzi, które mogłam zapisać. Zatem POLECAM1000%

Nie do za aksaptowania ma mało czasu dla pacjentów. Ciągle lata. Nie wspomniał ile jest procent przezycia po tej diabełnej chemii. Good luck doktorze

Empatia. Życzliwość. Chęć pomocy. Profesjonalizm. To tylko kilka cech Pana Doktora. Po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dziękujemy Panie Doktorze!

Empatia. Życzliwość. Chęć pomocy. Profesjonalizm.
To tylko kilka cech Pana Doktora.
Po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Dziękujemy Panie Doktorze!

Pan doktor bardzo uprzejmy. Poświęcił mojej mamie całą godzinę wnikliwie tłumacząc kolejne etapy leczenia. Wprawdzie dopiero pierwsza wizyta ale podejście bardzo dobre .polecam

Niestety nie mogę się zgodzić. Pomimo tego, że moja mama była w ciężkim stanie Pan doktor ani jej nie wspierał, ani nie dodawał otuchy. Przy kolejnej wizycie mówił ,że mama bardzo dobrze wygląda, a już wtedy jej stan się bardzo pogorszył. Później pomimo moich kilku próśb nie chciał mamy przyjąć na kolejną wizytę. Nie polecam Pana doktora bo wydaje mu się ,że ma prawo decydować kto może żyć, a kto nie. Myślę, że bez względu na wiek każdy ma prawo do życia, nawet jeśli ma 70 lat. Niestety mojej mamy ...

Myślę, że bez względu na wiek każdy ma prawo do życia, nawet jeśli ma 70 lat.
Niestety mojej mamy już nie ma wśród nas.

Wspaniały lekarz. Ciepły, kompetentny. Pomimo beznadziejnego stanu mojej mamy (zaawansowany nowotwór) potrafił wesprzeć i dać nadzieję.Dziękuję.