lekarz Krzysztof Kotrys

Psychiatra, Psychoterapeuta

Najlepszy psychiatra na Śląsku. Polecam. Idealnie dobiera leki-duże doświadczenie i wiedza. Dobry człowiek. Można z Panem doktorem porozmawiac na każdy temat. Leczę się od 20lat. Nie da się opisać słowami jak wiele Pan doktor dla mnie zrobił. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję

Wspaniały człowiek i lekarz. Wyciągnął mnie już 3 razy z nawracąjącej depresji.I tym razem mnie nie zawiódł. Wysokiej klasy specjalista godny polecenia każdemu kto potrzebuje pomocy psychiatry i terapeuty. UWAGA! Jeśli oczekujecie sztucznej uprzejmości to się nie doczekacie. Możecie liczyć na uważne traktowanie, pełny profesjonalizm, skuteczną terapię. Gorąco polecam doktora Kotrysa. Dziękuję mu bardzo za za pomoc

Jestem w szoku czytając te negatywne opinie.U mnie doktor zdiagnozował od razu co mi dolegało,dobrał odpowiednie leki.Z depresją uporałam się dość szybko jednak z powodu lęków z którymi sobie nie radziłam doktor zaproponował terapię grupową.Zgodziłam się mimo lęku społecznego.Na początku hyło ciężko,ale trzeba chcieć a nie tylko leżeć i wymagać.Lekarz psychiatra to niestety nie magik.A jeżeli nie nadajecie się do leczenia bo macie wymagania jakie macie to lepiej siedźcie w domu.

Do tego lekarza przez jakiś czas chodził mój syn. Absolutnie go nie polecam! Jest złośliwy, zarozumiały, zadufany w sobie. Jednym słowem fatalny.Ma się za alfę i omegę. Wyśmiewa pacjenta, a pod jego przyjemnym uśmiechem kryje się fałsz i lekceważenie.Jest na pewno bardzo zamożny, co daje odczuć pacjentowi biednemu, choremu, znerwicowanemu...Nie warto iść do niego i płacić mu!

Lekarz okropny. W szpitalu w szopienicach pacjęci nie mogą się do niego dostać, bo on przyjmuje sobie prywatne osoby.

Świetny lekarz, wyprowadził mnie z depresji kilka razy (bo choruję na CHAD), wcale nie jest nieuprzejmy, nie wiem zupełnie skąd te opinie. Może ludzie mają ogromne natychmiastowe oczekiwania co do leczenia. Może nie potrafią zaufać i im wtedy ta terapia na wstępie 'nie pasuje'. Jest bardzo wnikliwy, zadaje szereg prostych pytań i wyciąga odpowiednie wnioski. Lekarza też trzeba dobrać pod siebie, wiem, że on zawsze ma napięty grafik, a jest skłonny pomóc każdemu. Osobiście bardzo polecam dr Kotrysa.

Leczyłem się u tego znachora. Zmagam się z nerwicą. To nie lekarz, to kreatura, po prostu zwykły cham. Przyjmuje w gabinecie na Czerwińskiego w Katowicach, niby ma pełno dyplomów, które wiszą na ścianie ale ja uważam, iż powinien je zdjąć. Nie umie wyselekcjonować problemu, zero sympatii dla pacjenta, za to kasę chętnie weźmie. Leki które mi przepisał okazały się jakimś badziewiem, w dodatku drogim, równie dobrze mogłem o nie poprosić lekarza rodzinnego. Radzę omijać tego człowiek szerokim łukiem. Proponuję Panią doktor Anitę Pląder, namiary znajdziecie w necie. majestic21@vp.pl

Super terapeuta.Polecam każdemu.Mi pomógł i bardzo mu za to dziekuję.

Super terapeuta.Polecam każdemu.Mi pomógł i bardzo mu za to dziekuję.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Leczę się u niego 8 lat na chorobę afektywną i od kilku lat nie miałam nawrotu choroby. Fakt, ma niekonwencjonalne metody leczenia ale każdy kto mu zaufa na pewno prędzej czy później wróci do normalności. W Szopienicach prowadzi oddział Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych. Pracuje z nim grupa doskonałych fachowców, którzy wyciągają ludzi z depresji i nie tylko.

lekarz indoktrynujacy pacjenta i dokonujacy na nim(niej) powtornej wiktymizacji.