Krzysztof Kowalczyk

Lekarz rodzinny

2,6

Super... miły grzeczny spokojny zna się na temacie. Pełna kultura polecam.nie Wim skąd tyle złośliwości u państwa... zazdrość??

Pierwszy raz trafiłam do tego lekarza gdzieś rok temu. Posłuchał mnie sprawdził gardło to rzeczywiście ale kontaktu z nim nie było gdybym ja nie powiedziała co mi jest jak się czuję to chyba by się nie zapytał przepisał mi antybiotyk po którym jeszcze gorzej się czułam niż bez niego i go odstawiłam .Ostatnio też trafiłam do niego bo nie pamiętałam który to lekarz i też mnie osłuchał sprawdził gardło i przepisał znów te sam zestaw i ten antybiotyk okazuje się że ten sam który mi dał rok temu . Czy on już od razu przepisuje odgórnie danej firmy antybiotyk. Chyba te leki które przepisuje to w ogóle nie wie czy są na daną przypadłość Tez Jestem zdania że powinien się pod szkolić.

Ignoruje objawy , z góry zakłada , że to nic wielkiego. Jesli chodzi o małe dzieci zupełny brak wiedzy . W ostatnim czasie pan doktor zajmuje się raczej badaniem kierowców niż pacjentami. Nie trafia z lekami , bagatelizuje i odsyła do domu . Bardzo zaszkodził mojemu dziecku .

Niepolecam, niekompetentny lekarz, gdy po półrocznym leczeniu dziecka pojechaliśmy w końcu do specjalisty, ten złapał się za głowę. Pan doktor szkodzil mojemu dziecku, a nie pomagał. Zdecydowanie odradzam.

Lekarz owszem miły, ale niespecjalnie mający kontakt z pacjentem. Często nos wsadzony w ekran laptopa, w konsekwencji czego nie wiemy czy lekarz słucha nas, czy szuka w internecie objawów naszej choroby. Moj wieloletni lekarz rodzinny, niestety rzadko stawiający trafne diagnozy. Wydaje mi się, że niestety wiedza Pana dr już nie jest za świeża, przydałyby sie jakieś szkolenia, sympozja... Coś co pomoze mu stawiać trafne diagnozy i dawac odpowiednie leki. Podejscie do dzieci jako pediatry- dość obojętne :( moje Dziecko Pana dr sie bało. Myslałam ze "taki juz urok" mojego Synka. Ale jak przepisalismy sie do kogos innego, to Syn sam dopytuje kiedy znow pojdzie do swojej Pani dr. Tak wiec dr Kowalski kompletnie mu nie odpowiadal.

Super lekarz !!! Nic dodać i nic ująć !

Super lekarz !!! Nic dodać i nic ująć !

zawsze mogę na niego liczyć, na szybką pomoc i to wszystko

zawsze mogę na niego liczyć, na szybką pomoc i to wszystko

Nie polecam. Lekarz niekompetentny, ignoruje wazne symptomy choroby szczegolnie jesli chodzi o male dzieci, nie poswieca dostatecznej ilosci czasu pacjentowi. Bardzo sie zawiodłam

Nie polecam. Lekarz stwarza pozory, że można mu zaufać lecz w gruncie rzeczy okazuje się nie kompetentny. Przypisuje leki których nie zna, ponieważ po konsultacji z innymi lekarzami - łapią się za głowę.

Bardzo uprzejmy, wzbudza zaufanie, wysłucha ,a potem podejmuje decyzje. Jest bardzo skromny. Jeśli ma wątpliwości, " nie udaje greka" tylko kieruje na badania lub do specjalisty. Życzę wszystkim takiej opieki lekarza rodzinnego!