lekarz Krzysztof Koza

Ginekolog położnik, USG, RTG

Nie polecam tego lekarza!prowadził moją ciążę i pomimo że robił mi USG na kazdej wizycie to nie zaóważył??! że dziecko ma hipotrofię. Synek urodził się w 36tyg.z wagą 1200gr. Czyżby rutyna panie Doktorze??

SUPER LEKARZ!!! Polecam gorąco wszytskim. Prowadził moją ciążę i leczył moją mamę (łącznie z operacją) i zawsze wszytsko było OK, a lekarz zawsze był gotów do pomocy, odpowiedzi na nartujące pytania etc. Świetny kontakt z pacjentkami, ale także z lekarzem ( nawet w nocy).

Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalisty! ,mało jest tak kompetentnych i 100% lekarzy z powołania jak doktor Koza. Po za tym jest przesympatycznym, cudownym człowiekiem. Doktorze dzięki za wszystko. Joanna

Lekarz w 100% godny polecenia. Trafiłam do niego na początku 9 miesiąca ciąży - i dziękuję Bogu, że tak się stało! Zawsze uśmiechnięty, odpowiadał na każde nurtujące mnie pytanie. Do końca ciąży mogłam liczyć na Pana Doktora w ramach konsultacji telefonicznej o każdej porze dnia i nocy. Dla mnie rewelacja!

Zaczełam chodzić do pana doktora w 8 tyg.ciąży.Jestem bardzo zadowolona z podejścia do mnie jako pacjentki,sympatyczny,cierpliwy,nie wstydzę się zadawać najdziwniejszych pytań a odpowiedzi są wyczerpujące.jest tylko jeden mały szczegół- nie mierzy ciśnienia podczas wizyt.Przed nami jeszcze pól roku mojej ciąży i mam nadzieję, że nie zmienię zdania o panu doktorze.

To niestety lekarz który jest niezwykle sympatyczny i wzbudzający zaufanie gdy nie ma żadnych problemów. Przy pojawieniu się problemów umywa ręce i unika pacjenta. Może prywatnych pacjentów lepiej ceni i traktuje - pacjentów z NFZ najchętniej pozamykałby w szpitalu. Z tego co wiem nie jestem jedyną osobą która ma takie odczucia. Skontaktowałam się z nim ponieważ miał świetne opinie w internecie... niestety moja ciąża była zagrożona więc zawyrokował, że powinnam całe 9 miesięcy leżeć w szpitalu. Na szczęście inny lekarz podjął się prowadzenia tej ciąży i obecnie mam śliczną 3,5 letnią córeczkę a w szpitalu na podtrzymaniu ciąży byłam tylko 2 tygodnie. Radziłabym unikać tego lekarza ponieważ w sytuacjach kryzysowych zostaje się bez opieki.

Doktor Koza prowadził moją ciążę od 13. tygodnia aż do rozwiązania (łącznie z przeprowadzeniem cesarskiego cięcia) - polecam wszystkim. Doktor jest świetnym specjalistą, potrafi słuchać i cierpliwie tłumaczy wszystko. Zawsze był dostępny, gdy był mi potrzebny i elastycznie reagował na wszystkie potrzeby i czasem 'głupie' pytania. Prowadzenie kolejnej ciąży powierzę tylko jemu.

Doktor Koza prowadził moją ciążę od 13. tygodnia aż do rozwiązania (łącznie z przeprowadzeniem cesarskiego cięcia) - polecam wszystkim. Doktor jest świetnym specjalistą, potrafi słuchać i cierpliwie tłumaczy wszystko. Zawsze był dostępny, gdy był mi potrzebny i elastycznie reagował na wszystkie potrzeby i czasem 'głupie' pytania. Prowadzenie kolejnej ciąży powierzę tylko jemu.

Bylam u doktora na 2 wizytach w ostatnim okresie ciazy. Potem rodzilam w szpitalu podczas jego dyzuru caly porod byl przy mnie. Gdyby nie on i genialna polozna porod skonczylby sie CC a dzieki nim urodzilam zdrowe dziecko. Na wizytach bardzo mily i dokladny czlowiek ma wrazenie ze ma dla niego mnostwo czasu i wszystko jest wazne. Bardzo goraco polecam tego lekarza kazdej kobiecie w ciazy i nie tylko.

Bardzo goraco polecam tego lekarza kazdej kobiecie w ciazy i nie tylko.

Chodziłam do dr.Kozy od 10tyg ciazy wszystko było wporzadku do 35tyg. miałam problemy z cisnieniem było wysokie lekarka ogolna dał mi skierowanie na patologie ciazy. Pojechałam jeszcze do dr Kozy na dyzur na Łubinowa zbadał mnie tylko powiedział ze wszystko jest pozamykane nie widzi u mnie problemu z ciaza,nie zmierzył cisnienia,nie zrobił usg ani ktg.Dał mi tylko tabletki na nadcisnienie.W tym samym dniu popołudniu trafiłam do szpitala od razu miałam zrobione ktg zapisy juz wtedy były nie ciekawe,zmierzone cisnienie.Dwa dni pozniej miałm o godzinie 19 cesarke dziecko urodziło sie z głeboka hipotrofia(1590gr,46cmwzrostu),miało zakazenie wewnatrz maciczne i ogolnie nie było ciekawie.Na szczescie tam gdzie trafiłam miałam wspaniała opieke i moje dziecko tez.Mam żal ze dr.Koza nie zrobił mi wszystkich badan i ze na usg pod koniec maja nie widział ze dziecko jest hipotrofikiem.Lekarz z takim doswiadczeniem powinien to zauwazyc.w szpitalu usg robiła mi młoda lekarka i od razu zauwazyła ze cos jest nie tak z dzieckiem.Wiem na 100% ze wiecej do pana doktora nie pojde ani nie bede go polecała zadnej kolezance.

Fantastyczny lekarz, bardzo dobry fachowiec. Miły, wyrozumiały dla przyszłej mamy, która miała tzw. 100 pytań do... ;) Polecam w 100 % tego lekarza.