lekarz Krzysztof Krauze

Lek.ortopeda K. KRAUZE prowadzi leczenie mojego kręgosłupa szyjnego od ponad 3 lat,oczekuję na operacje,Lekarz który słucha pacjenta ,jest bardzo konkretny,polecam szczerze

Jeden z nielicznych specjalistów, którzy mają wiedzą na temat moich przypadłości kręgosłupa (mam bardzo unikatową wadę, do której dochodzi kilka mniejszych). Nie wiem, czy zafascynował go mój przypadek, ale długo szukałam specjalisty, który ma wiedzę z kilku dziedzin i doświadczenie. Wsziększość ortopedów zaleca mi operację, a dr Krauze nie, bo wie, że już nigdy bym nie chodziła. Poza tym wysłał mnie na szereg badań, by wiedzieć co mi gra a co nie w kręgosłupie, tak by dobrać właściwą rehabilitację.

bylem operowany przez p.dr Krauze .POLECAM B.DOBRY LEKARZ

bylem operowany przez p.dr Krauze .POLECAM B.DOBRY LEKARZ

Lekarz, który może być przykładem dla innych lekarzy, dla którego pacjent to PODMIOT nie przedmiot.

Dr Krzysztof Krauze to najlepszy lekarz na świecie.

Dr Krzysztof Krauze to najlepszy lekarz na świecie.

nie polecam nic mi nie pomógł , nie uzyskałam konkretnej pomocy a lic zyłam na to.

Bardzo profesjonalny lekarz, poświęca każdemu pacjentowi uwagę i czas. W PRZYSZPITALNEJ PRZYCHODNI w Otwocku w każdy czwartek własnie do NIEGO jest zawsze dużo pacjentów i dr Krauze, niejednokrotnie bardzo zmęczony, przyjmuje wszystkich, którzy do niego przyjdą. WIELKI SZACUNEK I PODZIĘKOWANIE DLA DOKTORA! Pacjentka / aktualnie i sprzed kilu lat/

Rewelacyjny lekarz, kompetentny, godny zaufania. Operował mnie dwa razy i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Naprawde polecam. Faktycznie szkoda, że jest tylko jeden Krzysztof Krauze.

Wspaniały lekarz, doskonały fachowiec, zoperował mi kręgosłup szyjny w Otwocku, jestem mu dozgonnie wdzięczna za uratowanie mi życia i zdrowia.

Dr. Krzysztof Krauze to fantastyczny lekarz i bardzo sympatyczny człowiek. Każdemu kto ma problemy zdrowotne związane z kregosłupem zawsze mówię że najlepszy jest dr.Krauze. Mam dla tego lekarza wiele słów uznania, gdyz bardzo mi pomógł. Bardzo serdecznie pozdrawiam doktora. Z wyrazami szacunku wdzięczna pacjentka z Warszawy.