dr n. med. Krzysztof Kurek

Internista, Gastrolog

Gastroskopia wykonana przez docenta Kurka w celu wykrycia eozynofilowego zapalenia przełyku została przeprowadzona w niedokładny sposób co skutkowało powtórzeniem badania.

Miałam wykonywana kolonoskopię. Atmosfera naprawdę sympatyczna tak by nie czuć się skrępowanym , badanie u mnie przebiegło bezboleśnie. Zarówno Pan doktor jak i pielęgniarka asystująca , sympatyczni i pomocni , bez pośpiechu i serdecznością . Osobiście jestem bardzo wdzięczna bo strach był duży .

Ja jestem zadowolona z wizyty wprawdzie trwała chwilkę ale e sumie po co dłużej.Konkretny człowiek powiedział co robić dalej i od razu wyznaczył kolejne badania. Widać jednak że jego czas jest na wagę złota i poświęcenie godzin na toowy z pacjentów to nie jego bajka, mi to jest dopowiada.

Mój kontakt z lekarzem-FCM, gastroskopia. Przeprowadzona sprawnie. Co do uprzejmości Pana docenta to, delikatnie mówiąc, mocno oszczędny w słowach. Badanie jest nieprzyjemne dla pacjenta, więc trochę empatii i przyjaznej postawy by się przydało. To powinna być norma, a szczególnie w placówce prywatnej. Nie wykonał też testu na Helicobacter, choć mógł to zrobić przy okazji, ponieważ to badanie było w moim pakiecie. Na moje pytanie, czy powinnam przyjmować jakieś leki uzyskałam odpowiedź, że lekarz rodzinny mi powie, bo też umie to leczyć. Rozumiem, że moja wizyta dotyczyła gastroskopii, ale przy odrobinie ...

Mój kontakt z lekarzem-FCM, gastroskopia.
Przeprowadzona sprawnie.
Co do uprzejmości Pana docenta to, delikatnie mówiąc, mocno oszczędny w słowach. Badanie jest nieprzyjemne dla pacjenta, więc trochę empatii i przyjaznej postawy by się przydało. To powinna być norma, a szczególnie w placówce prywatnej. Nie wykonał też testu na Helicobacter, choć mógł to zrobić przy okazji, ponieważ to badanie było w moim pakiecie. Na moje pytanie, czy powinnam przyjmować jakieś leki uzyskałam odpowiedź, że lekarz rodzinny mi powie, bo też umie to leczyć. Rozumiem, że moja wizyta dotyczyła gastroskopii, ale przy odrobinie dobrej woli mógł podpowiedzieć, co mogę przyjąć.
No cóż, widocznie mocno sobie ceni dzielenie się swoją wiedzą, a porada kosztuje…

Byłam umówiona w Familijnym centrum medycznym na pierwszą wizytę u gastrologa, gdyż byłam zmuszona do zmiany lekarza prowadzącego. Oczywiście wizyta prywatnie, gdyż jak wiadomo kolejki na NFZ są bardzo długie, a wybierając taka wizytę możemy liczyć na dużo więcej poświęconego czasu niż 14 minut, które gwarantuje fundusz. Nic bardziej mylnego. Począwszy od rażącego 40 minutowego spóźnienia po 5 minutowej wizycie zostałam odprawiona z tym jakże wdzięcznym „to wszystko”. Oczywiście podczas wizyty miałam również prośbę o wypełnienie wniosku potrzebnego do orzeczenia stopnia niepełnosprawności, które, jak to powiedział Pan Krzysztof nie wie czym jest i nie wie po co chciałabym się o takie ubiegać przy chorobie przewlekłej, przy występowaniu, której jest to możliwe do uzyskania. „Niech wypełni to Pani u rodzinnego nie wiem po co Pani z tym do mnie przyszła wypełnienie tego zajmie 2 godziny”. Opryskliwość i lekceważące podejście w samym wyrazie twarzy i tonie głosu. Oczywiście pobieżnie zostały przejrzane moje dokumenty z badań i szpitala, przepisane czopki, których przepisanie zajęło polowe czasu wizyty, gdyż odbyło się poza gabinetem najprawdopodobniej przy rejestracji, ale nic przełomowego się nie dowiedziałam ( słynne patrzeć obserwować) a zwłaszcza na pierwszej wizycie z zaznaczeniem na wstępie o chęci dalszej kontynuacji leczenia u tego lekarza niestety to było przed jej odbyciem się. Z całą pewnością nie dziwi szybka data wizyty mała kolejka przed gabinetem. Naprawdę jestem wyrozumiałą osobą aczkolwiek pacjenta w prywatnej przychodni nie powinny obchodzić inne obowiązki lekarza związanego z jego praca w innych przychodniach rozsianych po całym mieście, czy pracy w szpitalu. Jeżeli lekarz nie jest w stanie dopełnić swoich obowiązków to naprawdę wzywam to ewentualnego rozważenia odciążenia z obowiązków, ktore najprawdopodobniej przytłaczają na tyle, aby im nie sprostać. Mysle ze minimalna zmiana stosunku do pacjenta nawet z czysto ludzkich względów nie stanowiłaby wielkiego wysiłku zwłaszcza o domniemanej świadomości swojego prawie godzinnego spóźnienia. To nawet nie była kwestia komunikacji Krzysztof Kurek nie jest po prostu ani zaangażowanym, ani ambitnym, dobrym czy przyzwoitym lekarzem.

Lekarz robił mi kolanoskopie, wiedziałam że będzie nie przyjemnie ale bolały mnie aż żebra. Nic nie zagadał, nie mówił co mam robić, bardzo nie przyjemny. Okropnie wspominam badanie i doktora. Po zapytaniu o inne dolegliwości zostalam olana, i odpowiedź "co? To nie możliwe". Nie polecam, chociaż jak pokazałam super lekarce rodzinnej to mówiła ze badanie wykonuje super dokładnie i zna się na tym co robi.

Jestem pod wrazeniem. Tlumaczy do upadlego, poswieca tyle czasu ile trzeba. Olbrzymia roznica w porownaniu do czasow, kiedy przyjmowal w Limie, gdzie pod drzwiami staly tlimy. Wreszcie cywilizacja.

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami o tym lekarzu. To wyjątkowo nieprzyjazny pacjentowi lekarz i na całe szczęście nigdy nie widziałam kolejek pacjentów przed jego gabinetem. A autorce poprzedniej megapozytywnej opinii pomyliły się portale. Ten jest dla pacjentów, aby mogli dokonać właściwego wyboru lekarza, a nie dla napalonych, naiwnych dziewczynek lub lekarzy, którym nudzi się podczas nocnego dyżuru. I 140 zł to zdecydowanie za dużo wyłącznie za litery dr przed nazwiskiem, tytuł MBA na pieczątce i bardzo wątpliwy urok tego lekarza.

Bardzo kompetentny, zaangażowany i pełen empatii. Terminy wizyt makabrycznie odległe za sprawą zastępów pacjentek płci żeńskiej. Cóż, doktor jest niezłym ciachem...

Bardzo życzyłabym sobie i innym pacjentom, żeby dr K.Kurek był tak dobrym lekarzem, jak w niżej zamieszczonych, pozytywnych opiniach. Jednak fakty są takie, że pomimo moich dolegliwości i niepokojących objawów stwierdził, że nie potrzebuję żadnych badań i przepisał mi tabletki, które okazały się nieskuteczne. Bez wyników badań wyeliminował u mnie chorobę nowotworową. Ktoś z tak rozdmuchanym ego nie jest lekarzem godnym polecenia i żadne pozytywne opinie zamieszczone w internecie tego nie zmienią.