dr n. med. Krzysztof Kurek

Internista, Gastrolog

3,6

Jestem pod wrazeniem. Tlumaczy do upadlego, poswieca tyle czasu ile trzeba. Olbrzymia roznica w porownaniu do czasow, kiedy przyjmowal w Limie, gdzie pod drzwiami staly tlimy. Wreszcie cywilizacja.

Ja polecam bardzo. Byłam wiele razy spławiana, bo kłopotliwy i trudny przypadek. Nie tylko postawił właściwą diagnozę, ale potem jak już byłam w szpitalu, to dzwonił do lekarzy, żeby się dowiedzieć, czy jest poprawa.

Nie no, zdecydowanie dobry. Kieruję do niego kolejnych znajomych, żaden złego słowa nie powiedział. Sam też jestem zadowolony. Na tyle skuteczny, że nie muszę go często widywać :)

Świetny. Z moją chorobą już kilku nie dało rady. Z tym lekarzem jest inaczej. Umie słuchać, wyjaśnia tak, że po wizycie sam mogę zacząć leczyć ;) Jak trzeba, wie, dokąd wysłać na jakieś dodatkowe badania. Polecam

Bardzo kompetentny, zaangażowany i pełen empatii. Terminy wizyt makabrycznie odległe za sprawą zastępów pacjentek płci żeńskiej. Cóż, doktor jest niezłym ciachem...

Lepszy niż inni, u których bywałem. Zainteresowany pacjentem. Powinien mieć więcej czasu na jedną osobę. Przed gabinetem wiecznie tłok.

Calkowicie bez zastrzezen. Konkretny. I pomogl, a inni nie potrafili.

Calkowicie bez zastrzezen. Konkretny. I pomogl, a inni nie potrafili.

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami o tym lekarzu. To wyjątkowo nieprzyjazny pacjentowi lekarz i na całe szczęście nigdy nie widziałam kolejek pacjentów przed jego gabinetem. A autorce poprzedniej megapozytywnej opinii pomyliły się portale. Ten jest dla pacjentów, aby mogli dokonać właściwego wyboru lekarza, a nie dla napalonych, naiwnych dziewczynek lub lekarzy, którym nudzi się podczas nocnego dyżuru. I 140 zł to zdecydowanie za dużo wyłącznie za litery dr przed nazwiskiem, tytuł MBA na pieczątce i bardzo wątpliwy urok tego lekarza.

Konrad, zgadzam się z Tobą, że lekarz godny polecenia. Po raz pierwszy miałam wrażenie, że ktoś mnie słucha i próbuje pomóc, a nie zżyma się, że pacjentka trudna i tylko czas zabiera. I jest przy tym skuteczny. I cierpliwie tłumaczy.

Bardzo życzyłabym sobie i innym pacjentom, żeby dr K.Kurek był tak dobrym lekarzem, jak w niżej zamieszczonych, pozytywnych opiniach. Jednak fakty są takie, że pomimo moich dolegliwości i niepokojących objawów stwierdził, że nie potrzebuję żadnych badań i przepisał mi tabletki, które okazały się nieskuteczne. Bez wyników badań wyeliminował u mnie chorobę nowotworową. Ktoś z tak rozdmuchanym ego nie jest lekarzem godnym polecenia i żadne pozytywne opinie zamieszczone w internecie tego nie zmienią.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49